دانلود بازی اکشن شکارچی زامبی ها اندروید همراه دیتا + تریلر

Download Zombie Shooter v3.3.2 + Mod – دانلود بازی اکشن شکارچی زامبی ها اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود 

Zombie Shooter

Zombie Shooter – شکارچی زامبی بازی محبوب، هیجان انگیز و سرگرم کننده در سبک بازیهای اکشن و شوتر از استودیوی بازیسازی Sigma Team. برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت گردیده. ما تصمیم گرفته ایم جدیدترین نسخه اش را همزمان با انتشار به همراه مود حضورتان معرفی کنیم.

Zombie Shooter یک بازی افسانه ای است که توانست دل میلیون ها کاربر دارنده کامپیوتر را بدست اورد. از محبوب ترین بازیهای اکشن PC به شمار برود و هم اکنون می توانید ان را در دستگاه اندرویدی تان تجربه کنید. یک ویروس کشنده در حال گسترش است و مناطق را یکی پس از دیگری به خودش الوده میکند و همه انسان ها را به زامبی تبدیل میکند.

شما به عنوان یک قهرمان برای کشف علت این ویروس وارد مبارزه ای هیجان آور میشوید. طیف گسترده ای از زامبی های تشنه به خون پیش روی شمایند و شما با در دست گرفتن سلاح های مختلف به نبرد با ان ها می روید.  تمام زامبی ها را یکی پس از دیگری از بین ببرید و برای نجات بشریت از نابودی تلاش کنید. بازی Zombie Shooter از محبوب ترین و مهیج ترین بازیهای اکشن اندروید است که ان را به همه شما دوستداران بازیهای شوتر اندروید پیشنهاد می دهیم.

دانلود بازی اکشن شکارچی زامبی ها اندروید همراه دیتا + تریلر

تصاویر

دانلود بازی اکشن شکارچی زامبی ها اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی اکشن شکارچی زامبی ها اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی اکشن شکارچی زامبی ها اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی اکشن شکارچی زامبی ها اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی اکشن شکارچی زامبی ها اندروید همراه دیتا + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.