دانلود بازی زندگی زامبی ها اندروید + تریلر

Download Zombie Castaways v3.33 + Mod – دانلود بازی زندگی زامبی ها اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود 

Zombie Castaways

Zombie Castaways بازی پرطرفدار و سرگرم کننده زامبی عاشق در سبک شبیه سازی و مدیریتی از استودیوی بازی سازی VIZOR APPS برای اندروید است. به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به این لحظه بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود شد.

از محبوب ترین های دسته بندی Simulation به شمار می رود. داستان بازی در مکان دور افتاده ای اتفاق می افتد که ساکنان آنجا زامبی ها هستند، در این میان یک زامبی وجود دارد که عاشق دختری شده و برای رسیدن به او، تلاش خودش را به کار گرفته تا به انسان تبدیل شود و به عشقش برسد.

این زامبی عاشق، برای تبدیل شدن به انسان باید معجونی به نام زامبیوم را پیدا کند! هم اکنون شما به عنوان یک بازیکن باید به این زامبی ها کمک کنید تا با جست و جو در جزیره گیاهان اسراسر امیز زامبیوم را پیدا کنند.

مدیریت جزیره بر عهده شماست، این شما هستید که باید با انجام کارهای مخلتف نظیر شکستن هیزم ها، ماهیگیری، جست و جو برای پیدا کردن گنج و … جزیره را رونق ببخشید و تمام تلاش خود را بکنید تا زامبی داستان ما به دختری که دوست دارد، برسد.

به طور کلی اگر از علاقه مندان به بازیهای شبیه سازی و استراتژیک اندروید هستید که بتواند برای روزها شما را به خودش سرگرم کند، بدون شک Zombie Castaways با ساخت عالی اش از بهترین گزینه ها برای انتخاب است.

دانلود بازی زندگی زامبی ها اندروید + تریلر

تصاویر

دانلود بازی زندگی زامبی ها اندروید + تریلر دانلود بازی زندگی زامبی ها اندروید + تریلر دانلود بازی زندگی زامبی ها اندروید + تریلر دانلود بازی زندگی زامبی ها اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.