دانلود بازی نیروهای نابودگر زامبی ها اندروید + تریلر

Download Zombie Blast Crew v2.0.2 + Mod – دانلود بازی نیروهای نابودگر زامبی ها اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود – به صورت جداگانه – تست شده 

Zombie Blast Crew

Zombie Blast Crew – نیروهای نابودگر زامبی ها یکی دیگر از بازی های عرضه شده توسط استودیوی مطرح و خوش نام و آوازه Vivid Games S.A. سازنده آن است و در سبک اکشن توسعه داده شده است و ماجرای آن به نبردهای شما در نقش یک گروه نیروی ویژه با سیل عظیمی از نیروهای زامبی های کوچک و بزرگ مربوط می شود. Zombie Blast Crew با طراحی های موسوم به Polygon یا چندضلعی ساخته شده است. در این طراحی ها، گرافیک کلی و مدل سازی ها همگی در عین سه بعدی بودن، به شکل اشکال چندضلعی هستند.

بازی Zombie Blast Crew از لحاظ داستانی یک محتوای کاملاً تقلیدی و کلیشه ای دارد. دنیای انسان ها نزدیک به یک سال است که به خاطر یک ویروس ناشناخته به سمت تباهی می رود و تقریباً اغلب جمعیت بشریت به زامبی های خطرناک و آدم خوار تبدیل شده اند. اما همانطور که در این بازی ها شاهدش هستیم، یک گروه برای مقابله با این تهدید دست به کار شده است و شما در نقش این گروه و افراد آن هستید.

این گروه متشکل از مردم عادی یک شهر هستند که بعد از انتظارهای فراوان برای رسیدن کمک توسط ارتش، خودشان تصمیم گرفتند تا دست به کار شده و خودشان را از این شرایط مرگبار نجات دهند. به همین خاطر آن ها سلاح های خود را برداشته و با شروع کشتار زامبی ها به یک نیروی نظامی ویژه تبدیل می شوند. شما قرار است در نقش رهبر این گروه باشید و این افراد را برای نجات دادن از این مهلکه رهبری کنید.

دانلود بازی نیروهای نابودگر زامبی ها اندروید + تریلر

تصاویر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.