دانلود بازی قهرمانان آتلانتیس اندروید

Download Wartide Heroes of Atlantis v1.13.3 + Mod – دانلود بازی قهرمانان آتلانتیس اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود 

Wartide Heroes of Atlantis

Wartide Heroes of Atlantis – قهرمانان آتلانتیس بازی جدید، جالب و هیجان انگیز در سبک بازیهای نقش آفرینی – اکشن از استودیوی Kongregate برای اندروید است. و به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز ده ها هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت گردیده.

مثل همیشه تصمیم گرفته ایم جدیدترین نسخه اش را همزمان با انتشار به درخواست شما عزیزان حضورتان معرفی کنیم. در بازی Wartide Heroes of Atlantis هدایت طیف گسترده ای از قهرمانان بر عهده ی شماست. با هدایت آن ها و شکست دشمنان باید برای باز پس گیری امپراطوری آتلانتیس تلاش کنید.

از گلادیاتورها، جادوگران و شخصیت های مخلتف استفاده کنید. دشمنان را یکی پس از دیگری سرنگون کنید تا به هدف اصلی تان برسید. بازی جالب Wartide Heroes of Atlantis سه سبک استراتژیک، نقش محور و اکشن را در هم آمیخته است.

تا تجربه ای متفاوت از بازیهای اندروید را برایتان به ارمغان بیاورد. همین الان بازی Wartide Heroes of Atlantis را برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان نصب کنید. وارد دنیای منحصر به فردی شوید که در ان باید برای نجات امپراطوری Atlantis تلاش کنید.

دانلود بازی قهرمانان آتلانتیس اندروید

تصاویر

دانلود بازی نقش آفرینی قهرمانان آتلانتیس اندروید دانلود بازی نقش آفرینی قهرمانان آتلانتیس اندروید دانلود بازی نقش آفرینی قهرمانان آتلانتیس اندروید دانلود بازی نقش آفرینی قهرمانان آتلانتیس اندروید

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.