دانلود بازی واکر: ماجراجویی فضایی اندروید 

 Download Walkr: Fitness Space Adventure v4.14.2.3 + Mod – دانلود بازی واکر: ماجراجویی فضایی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود + تریلر

 

Walkr: Fitness Space Adventure

Walkr: Fitness Space Adventure – واکر: ماجراجویی فضایی عنوان یک بازی سبک ماجراجویی است که توسط استودیو بازی سازی Fourdesire برای دستگاه اندروید منتشر شده است. Walkr: Fitness Space Adventure دومین بازی از استودیو بازی سازی Fourdesire است. این بازی با سبک “Health Conscious” ارائه شده و شما را به قدم زدن و کشف کردن ناشناخته های فضایی تشویق می کند.

گیم پلی این بازی از گام شمار دستگاه تان استفاده می کند و مکانیزم کاملاً واکنش گرایی دارد. با ورود به بازی با یک کات سین مواجه می شوید که موفقیت پسری ۱۱ ساله به همراه سگ وفادارش را در ساخت یک راکت فضاپیما نشان می دهد. حالا شما وظیفه دارید به پسر و سگ او کمک کنید تا بتواند با کمک راکت فضاپیمایش سیاره ها و موجودات فضایی دیگر را کشف کند.

موتور فضاپیما برای تأمین کردن سوخت خودش به انرژی احتیاج دارد و هر چقدر بیشتر قدم بزنید انرژی بیشتری برای آن تأمین می‌ کنید. شما می توانید سیاره ها و موجودات بیشتری را کشف کنید. سیاره ها و موجودات فضایی ساکن آنها می توانند برای شما سکه تولید کنند اما برای اینکار به غذا احتیاج دارند.

 

دانلود بازی واکر: ماجراجویی فضایی اندروید 

تغییرات نسخه 

* بهینه سازیهای مختلف و رفع مشکلات بازی
* اضافه شدن نقش معاون کاپیتان
* اضافه شدن استیکر های جدید
* اضافه شدن نقش معاون کاپیتان
* اضافه شدن بخش مدیریت عضو
* اضافه شدن بخش مدیریت ماهواره فضایی

 

تصاویر

دانلود بازی واکر: ماجراجویی فضایی اندروید 

دانلود بازی واکر: ماجراجویی فضایی اندروید  دانلود بازی واکر: ماجراجویی فضایی اندروید  دانلود بازی واکر: ماجراجویی فضایی اندروید 

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.