دانلود بازی انتقام اندروید به همراه دیتا + تریلر

Download Vengeance v0.8.0 + Mod – دانلود بازی انتقام اندروید به همراه دیتا + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود 

Vengeance – انتقام عنوانی نقش آفرینی و جذاب از یک بازی خوش ساخت و فانتزی است که اثری از استودیوی بلاروسی DimasjkTV می باشد. این بازی به صورت کاملاً رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای در گوگل پلی منتشر شد .

Vengeance یک بازی الگوبرداری شده از عناوین محبوب در همین سبک مثل Vainglory و یا Dota Underlords است. این بازی حتی در بخش داستانی و طراحی ها نیز یک بازی تقلیدشده است. داستان خیلی منحصر به فردی ندارد. چیزی که در این بازی شاهدش هستیم یک ماجرای کلیشه ای از نبردهای افسانه ای و خیالی موجودات اساطیری و شیاطین در سیاه چاله ها است.

با این حال نمی توان از خوش ساخت بودن بازی و گرافیک بهینه شده آن چشم پوشی کرد. در بازی Vengeance شما در نقش گروهی از قهرمانان حماسه ای هستید که در قلب دشمن به مبارزه با اهریمن ها می پردازند. البته این بازی صرفاً یک عنوان یک طرفه نیست. نمی توان گفت همه شخصیت های قابل کنترل شخصیت های مثبت هستند. همانطور که اشاره شد.

این بازی داستان خاصی ندارد و به همین خاطر احتمالاً تغییرات زیادی در روند بازی شاهد نخواهید بود. شما باید شخصیت های مورد نظر خود را انتخاب کرده. آن ها را در سلسله مبارزات خونین و مرگباری همراهی کنید. هر شخصیت ویژگی های مخصوصی دارد که می تواند سلیقه ای باشد. اما هر کدام از این قهرمانان قابلیت هایی مخصوص دارند که اگر آن ها را انتخاب کردید باید این قابلیت ها را نیز به کار بگیرید تا در نبردها و مبارزات پیش رو موفق عمل کنید.

دانلود بازی انتقام اندروید به همراه دیتا + تریلر

تصاویر

دانلود بازی انتقام اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی انتقام اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی انتقام اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی انتقام اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی انتقام اندروید به همراه دیتا + تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.