دانلود بازی آنلاین مدیر فوتبال 2020 اندروید 

نسخه معمولی این بازی 

Underworld Football Manager

Underworld Football Manager – Bribe, Attack, Steal – مدیر فوتبال زیر زمینی 2020 بازی جدید، سرگرم کننده و محبوب در سبک بازیهای ورزشی از استودیوی بازیسازی Stanga Games, Inc برای اندروید است برای دانلود عرضه گردیده است. در بازی Underworld Football Manager – Bribe, Attack, Steal شما امپراطوری فوتبال خود را ایجاد می کنید.

برای رسیدن به هدف تان هرکاری که می توانید بکنید، تقلب، رشوه و…! به عنوان یک سرمایه دار تیم اختصاصی تان را بسازید و با مدیریت ان برای رسیدن به هدف اصلی تلاش می کنید. در بازی Underworld Soccer Manager 19 شما به عنوان یک گانگستر شهری ناشناخته را مال خود می کنید.

تیم اختصاصی تان را می سازید، برای پیشی گرفتن از رقبا جاسوسی می کنید و به طور کلی هرکاری از دست تان بر می اید انجام می دهید تا به عنوان قوی ترین تیم جهان معروف شوید. پس از انکه تیم خود را ساختید نوبت به مبارزه و مسابقه با رقبای انلاین سراسر جهان میشود، آیا می توانید او را شکست دهید.؟!

اگر به همه بخش های باشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشید و ان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید بدون شک برنده مسابقات خواهید بود. اگر از علاقه مندان به بازیهای مدیریت باشگاه فوتبال هستید بدون شک Underworld Football Manager – Bribe, Attack, Steal از همه نظر، نظرتان را جلب میکند.

 

دانلود بازی آنلاین مدیر فوتبال 2020 اندروید 

تصاویر

 

لینک دانلود

مشخصات دانلود

دانلود فایل نصبی بازیLeave A Reply

Your email address will not be published.