دانلود بازی برج دفاعی: آخرین قلمرو اندروید + تریلر

Download Tower defense: The Last Realm – Td game v1.3.2 + Mod – دانلود بازی برج دفاعی: آخرین قلمرو اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت)

Tower defense: The Last Realm – Td game

Tower defense: The Last Realm – Td game – برج دفاعی: آخرین قلمرو عنوان یک بازی سبک استراتژیک است که توسط استودیو بازی سازی Bamgru برای دستگاه های اندروید ساخته و منتشر شده است.

استودیو بازی سازی مذکور پیش از این هم بازی های زیادی برای گیمر ها عرضه کرده و با بیش از میلیون ها دانلود در مارکت اندروید کارنامه خوبی را برای خود ثبت کرده است. جدیدترین بازی این استودیو بازی سازی Tower defense: The Last Realm – Td game نام دارد و همانطور که از نامش پیداست یک بازی برج دفاعی است.

بنابراین اگر شما هم از علاقه مندان و طرفداران این نوع بازی ها هستید و می خواهید با موج‌ های عظیم دشمنان مبارزه کنید و از قلمرو تان دفاع کنید Tower defense: The Last Realm – Td game می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. از لحاظ گیم‌ پلی این بازی دقیقاً مشابه بازی های کلاسیک برج دفاعی است و با یک گیم پلی جدید و خلاقانه سعی دارد اوقات سرگرم کننده ای را برای گیمر ها به ارمغان بیاورد.

در هر دوره از بازی موج های عظیم دشمنان از مسیر های مختلف وارد قلمرو تان می شوند و سعی می کنند از آن خارج شوند اما شما باید با بنا کردن برج های دفاعی استراتژیک و به کارگیری قدرت قهرمانان تان همه آنها را نابود کنید و نگذارید از قلمرو تان خارج شوند.

البته در این میان می‌ توانید از آیتم ها و دستاورد های متنوع جادویی استفاده کنید و از آنها هم کمک بگیرید. برخی از این آیتم ها و دستاورد ها شامل آتش لرد ها، جادوی یخی، سم های محافظ و… می باشند.

دانلود بازی برج دفاعی: آخرین قلمرو اندروید + تریلر

تصاویر

دانلود بازی برج دفاعی: آخرین قلمرو اندروید + تریلر دانلود بازی برج دفاعی: آخرین قلمرو اندروید + تریلر دانلود بازی برج دفاعی: آخرین قلمرو اندروید + تریلر دانلود بازی برج دفاعی: آخرین قلمرو اندروید + تریلر دانلود بازی برج دفاعی: آخرین قلمرو اندروید + تریلر دانلود بازی برج دفاعی: آخرین قلمرو اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.