دانلود بازی فوق العاده گربه دونده اندروید

Download Talking Tom Gold Run v4.0.0.477 + Mod – دانلود بازی فوق العاده گربه دونده اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود 

Talking Tom Gold Run

Talking Tom Gold Run جدیدترین بازی استودیوی مطرح و نام آشنای Outfit7 خالق بازی های Talking Tom & Ginger & Ben & Angela برای اندروید است. به صورت رایگان در پلی استور عرضه شده و تا به لحظه بیش از 1 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده است و بهتر است بدانید توانسته امتیاز بی نظیر 4.6 از 5.0 را کسب کند. این امتیاز به هیچ وجه اتفاقی بدست نیامده است.

داستان بازی در مورد دزدیده شدن طلاهای شما می باشد که هم اکنون باید دزد را دنبال کنید و با جمع آوری طلاهای خود به ساخت خانه رویایی تان بپردازید! شما در نقش شخصیت های دوست داشتنی و معروف آنجلا، تام، گینگر و .. قرار می گیرید و می بایست از یک طرف تا جایی که می توانید بدوید و از موانع مختلف به سلامت عبور کنید.

از طرف دیگر سکه های موجود را جمع آوری نمایید. انواع دستاوردهای مختلف نظیر کلاه ایمنی، موشک، آهن ربا و… در مسیر دوی شما وجود دارند که با برداشتن ان ها هیجان دو چندان می شود و می توانید سکه ها را بهتر جمع اوری کنید. این بازی همانند بازی معروف Subway Surfer طراحی شذه است. اما در این بازی با شخصیت های مختلقی ملاقات می کنید و داستان ساختن خانه رویایی هیجان را دو برابر کرده و از طرفی دوندگی شما در انواع جهان های مختلف صورت می پذیرد.

دانلود بازی فوق العاده گربه دونده اندروید

برخی از ویژگی های بازی

  • دویدن به دنبال دزد برای برگرداندن طلاهای دزدیده شده
  • دوندگی در انواع مکان ها و محیط های مختلف و منحصر به فرد
  • دوندگی در نقش تام، آنجلا، گینگر، هانک، بن با امکان انتخاب
  • انواع دستاوردهای مختلف برای جمع آوری و افزایش هیجان بازی
  • دارا بودن گرافیک اچ دی با صداگذاری عالی و انیمیشن های دوست داشتنی

 

تصاویر

دانلود بازی فوق العاده گربه دونده اندروید دانلود بازی فوق العاده گربه دونده اندروید دانلود بازی فوق العاده گربه دونده اندروید دانلود بازی فوق العاده گربه دونده اندروید

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.