دانلود بازی بقا در فضا اندروید + تریلر

Download SYMMETRY Space Survival v1.5 + Mod – دانلود بازی بقا در فضا اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود 

SYMMETRY Space Survival

SYMMETRY Space Survival – تقارن بقا در فضا عنوان یک بازی سبک استراتژیک است. این بازی برای اولین بار در فوریه سال ۲۰۱۸ برای دستگاه های پی سی، پلی استیشن، و ایکس باکس عرضه شد. اکنون در ادامه موفقیتش این بازی توسط استودیو بازی سازی IMGN.PRO برای دستگاه های اندروید ساخته شده. تا گیمر های بیشتری بتوانند به این بازی  دسترسی داشته باشند.

همانطور که از نامش پیداست این بازی در مورد یک ماجراجویی فضایی است. اگر شما هم از علاقه مندان و طرفداران چنین بازی‌ هایی هستید. بازی های علمی تخیلی هیجان خاصی را در شما بوجود می آورند پیشنهاد می کنیم SYMMETRY Space Survival را یک بار امتحان کنید تا آن را به لیست بازی های مورد علاقه تان اضافه کنید.

ماجرای بازی شما را به یک منظومه دور دست و ناشناخته می برد. جایی که شما به همراه گروه تحقیقات فضایی تان قصد داشتید در یکی از سیارات این منظومه فرود بیاید تا تحقیقات و بررسی های خود را بر روی آن انجام دهید. اما همه چیز آنطور که می‌ بایست پیش نرفت و با سقوط کردن سفینه فضایی تان اوضاع به سرعت از کنترل خارج شد.

SYMMETRY

اکنون شما وظیفه دارید به عنوان رئیس گروه تحقیقات فضایی سعی کنید وضعیت را کنترل کنید. همچنین سعی کنید خودتان و اعضای گروه تان را زنده نگه دارید. وقتی که “حالت بقا” را آغاز می کنید به طور اتفاقی ۳ عضو گروه تحقیقات فضایی در اختیار تان قرار داده می شود. شما باید به کمک آنها راهی پیدا کنید تا سفینه فضایی تان را تعمیر کنید تا بتوانید زنده بمانید و به زمین بازگردید.

وقتی روی یکی از عضو ها ضربه بزنید پنجره کوچکی باز می‌ شود که مجموعه اقدام هایی که آن عضو می تواند انجام دهد را نشان می دهد.  شما می توانید عضو ها را برای بریدن چوب درختان بفرستید تا با آنها آتش درست کنید و گرم بمانید.

یا اینکه آنها را برای پیدا کردن قطعات مختلف بفرستید تا بتوانید سفینه فضایی تان را تعمیر کنید. و یا آنها را برای کار در مزرعه فضایی بفرستید تا بتوانید منابع غذایی تان را تأمین کنید.

دانلود بازی بقا در فضا اندروید + تریلر

تصاویر

دانلود بازی بقا در فضا اندروید + تریلر دانلود بازی بقا در فضا اندروید + تریلر دانلود بازی بقا در فضا اندروید + تریلر دانلود بازی بقا در فضا اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.