دانلود بازی محبوب شبیه ساز جراحی اندروید همراه دیتا + تریلر

 Download Surgeon Simulator v1.4 + Mod – دانلود بازی محبوب شبیه ساز جراحی اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه معمولی + نسخه دیتا

 

Surgeon Simulator

Surgeon Simulator | شبیه ساز جراجی یک بازی شبیه سازی جالب و بسیار زیبا با ساخت کم نظیر از استودیوی بازیسازی Bossa Studios برای دستگاه های اندروید است که با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی عرضه شده است. تا به امروز بیش از 500 هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی خریداری شده.  از محبوب ترین و پرفروش ترین ها به شمار می رود. بازی جالب Surgeon Simulator شما را در نقش جراح برای انجام عمل های جراحی دعوت می نماید. در بازی Surgeon Simulator یک اتاق عمل واقعی برای شما شبیه سازی می شود که تمامی تجهیزات و آلات جراحی در دسترس شما قرار دارد. و می توانید انواع عمل های جراحی را با دستان لرزان خود انجام دهید.

می توانید با جراحی های عالی جان افراد را نجات دهید. حتی با انجام کار های غیر قابل تصور بیمار را تا سر حد مرگ ببرید و حتی انجام یک حرکت اشتباه در حین جراحی منجر به مرگ او می شود. اگر دوست دارید بهترین بازی شبیه ساز پزشکی و جراحی را در اندروید فون خود به ارمغان بیاورید ما به شما بازی عالی Surgeon Simulator را پیشنهاد می دهیم. گرافیک اچ دی، صداگذاری هیجان اور و به طور کلی ساخت عالی Surgeon Simulator آن از یکی از بهترین بازیهای سبک شبیه ساز جراحی کرده است.

 

ویژگی ها

 

  • انجام انواع عمل های مختلف برای نجات بیماران
  • بیش از 50 دستاوردهای جدید برای باز کردن
  • در دسترس قرار دادن انواع تجهیزات مختلف
  • گرافیک اچ دی و طراحی عالی و بدون نقص

 

دانلود بازی محبوب شبیه ساز جراحی اندروید همراه دیتا + تریلر

 

تصاویر

 

دانلود بازی محبوب شبیه ساز جراحی اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی محبوب شبیه ساز جراحی اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی محبوب شبیه ساز جراحی اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی محبوب شبیه ساز جراحی اندروید همراه دیتا + تریلر

 

تریلر

 

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.