دانلود بازی ماجراجویی در دنیای باب اندروید + تریلر

Download Bob’s World – Super Adventure v1.150 + Mod – دانلود بازی ماجراجویی در دنیای باب اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود
تست شده با اجرای آفلاین

Bob’s World – Super Adventure 

Bob’s World – Super Adventure – ماجراجویی در دنیای باب یک بازی آرکید با طراحی های دو بعدی می باشد که در حقیقت یک کپی برداری از روی بازی معروف و نوستالژیک Super Mario یا همان قارچ خور است. پیش از این نیز شاهد عرضه شدن چندین بازی مشابه با الگوبرداری از بازی سوپر ماریو بودیم که احتمالاً بازی هایی مثل Lep’s World از جمله آن ها می باشند.

این بار نیز با معرفی بازی Bob’s World – Super Adventure قصد داریم تا علاقه مندان به بازی کلاسیک Super Mario را با یک بازی مشابه و جالب به وجد بیاوریم. این بازی را استودیوی OneSoft Global PTE. LTD تولید و توسعه داده است.  این بازی خوش ساخت با الگوبرداری مناسب از بازی نوستالژیک Super Mario World ساخته شده است.  تلاش سازندگان آن یک کپی برداری آبرومندانه بوده است.

شما در این بازی با همان ویژگی های همیشه بازی قارچ خور رو به رو هستید. همان طراحی ها و همان سبک گیم پلی بازی، این بار در یک بازی کمی متفاوت تر قابل دسترس است. داستان این بازی هم حتی از روی بازی سوپر ماریو کپی برداری شده است و شما در نقش شخصیت اصلی (Bob) باید برای نجات شاهزاده به یک سفر ماجراجویی بروید و از چالش ها و موانع زیادی عبور کنید.

در Bob’s World – Super Adventure شما به نقاط مختلفی سفر کرده و مراحل بازی را در مکان ها و فصول متنوعی دنبال می کنید. مثل بازی قارچ خور، می توانید با پریدن یا پرتاب کردن آتش و بمب به سمت دشمنان آن ها را نابود کنید.

دانلود بازی ماجراجویی در دنیای باب اندروید + تریلر

تصاویر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.