دانلود بازی نبرد آدمک ها اندروید + تریلر

Download Stick Fight: The Game Mobile v1.4.21.18813 – دانلود بازی نبرد آدمک ها اندروید + تریلر
یک بازی محبوب دیگر تست شده با اجرای آنلاین

Stick Fight: The Game Mobile

Stick Fight: The Game Mobile – نبرد آدمک ها یک بازی متفاوت و خاص از کمپانی NetEase هنگ کنگی است که به شکل رایگان در گوگل پلی در دسترس کاربران اندرویدی قرار گرفته است. این شرکت بازی سازی قبلاً با ساخت و انتشار بازی های محبوبی همچون Cyber Hunter ، Ride Out Heroes ، Identity V و LifeAfter به یکی از برترین تولیدکنندگان بازی های سبک بتل رویال تبدیل شده است.

به همین خاطر همه این استودیو را به خاطر چنین بازی هایی می شناسند. اما این بار می خواهیم یک بازی کاملاً متفاوت از NetEase را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. بازی جالبی که چه از لحاظ طراحی، چه از لحاظ گیم پلی و چه از لحاظ گرافیک تفاوت زیادی با بازی های نام برده شده دارد و نشان می دهد که نت ایز تصمیم دارد تا طیف وسیعی از سلایق را پوشش دهد. بازی مورد بحث Stick Fight: The Game Mobile نام دارد و در حقیقت بازی رسمی Stick Fight برای موبایل به شمار می رود. حتماً با شخصیت استیکمن آشنا هستید و تا به حال با بازی های مختلفی از آن سر و کار داشته اید.

تا به امروز صدها بازی و اثر هنری از این شخصیت تولید و منتشر شده است که اغلب آن ها شباهت های بسیار زیادی به یکدیگر دارند. اما بازی Stick Fight: The Game Mobile یا نبرد آدمک ها قرار است تجربه ای جدید برای شما به همراه داشته باشد. تجربه ای که مثل آن را پیش از این ندیده باشید! در حالی که اغلب بازی های مربوط به استیکمن بازی های آفلاین و خیلی ساده ای هستند، Stick Fight: The Game Mobile یک عنوان کاملاً آنلاین و بسیار مهیج و متفاوت می باشد!

دانلود بازی نبرد آدمک ها اندروید + تریلر

تغییرات نسخه 

* اضافه شدن گزینه های سفارشی سازی به بخش Map Editor
* اضافه شدن آیتم های جدید Conveyor Belt و Ice Platform به بخش Map Editor
* اضافه شدن 12 مهارت و نیروی ویژه جدید
* بهینه سازی و بهبود افکت های گرافیکی
* بهبود گیم پلی Genetic Modification
* برطرف سازی باگ ها
* اعمال بهینه سازی های متعدد

تصاویر

دانلود بازی نبرد آدمک ها اندروید + تریلر دانلود بازی نبرد آدمک ها اندروید + تریلر دانلود بازی نبرد آدمک ها اندروید + تریلر دانلود بازی نبرد آدمک ها اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.