دانلود بازی ورزشی کریکت زنده اندروید + تریلر

Stick Cricket Live v1.4.6 + Mod – دانلود بازی ورزشی کریکت زنده اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود – به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آنلاین

Stick Cricket Live

Stick Cricket Live – کریکت زنده یک بازی زیبا . بسیار سرگرم کننده در سبک ورزشی ساخته استودیوی بازی سازی Stick Sports Ltd برای اندروید است که به صورت رایگان عرضه شده است.

Stick Cricket Live می تواند شما را برای ساعت ها سرگرم کند و پای بازی بنشاند. شما در این بازی در نقش یک بازیکن کریکت قرار می گیرید که باید به بهترین شکل ممکن و با بهترین زمان بندی به توپ ضربه بزنید تا بالا ترین امتیاز را کسب کنید.

بازی دارای تنوع بسیار زیادی است و شما می توانید با پیشرفت در آن قفل استادیوم های مختلف ار سرتاسر دنیا را باز کرده و در آن ها بازی کنید.

کریکت ورزشی است که هندی ها در آن مهارت خاصی دارند و حریف می طلبند، این ورزش در هند، پاکستان و بعضی کشور های آمریکایی مخاطب های بسیاری دارد و برایشان بسیار جذاب است.

به هر حال اگر شما هم به این ورزش علاقه دارید و نمی توانید تماشایش کنید یا آن را تجربه کنید، می توانید مانند بسیاری از تجربه های دیگر که به وسیله تکنولوژی ممکن شده اند، از کریکت بازی کردن مجازی لذت ببرید.

Stick Cricket Live نسبت به حجمش گرافیک بسیار خوب و راضی کننده ای دارد. گرافیک بازی سه بعدی است و بسیار رنگارنگ و جذاب طراحی شده است. جالب است بدانید که Stick Cricket Live بالا ترین امتیاز و بیش ترین استقبال را در میان بازی هایی با محور و موضوع کریکت در گوگل پلی داشته است و همین نشان می دهد که سازندگان کارشان را به بهترین شکل ممکن انجام داده اند.

دانلود بازی ورزشی کریکت زنده اندروید + تریلر

تصاویر

 

تریلر

 

لینک دانلود

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.