دانلود بازی “برج دفاعی استیم پانک 2” برای اندروید + تریلر

Download Steampunk Tower 2 v1.0.9 + Mod – دانلود بازی “برج دفاعی استیم پانک 2” برای اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود (الماس بی نهایت)

Steampunk Tower 2

پانک 2 دومین قسمت از مجموعه بازی های Steampunk Tower محصولی از استودیوی TOO DreamGate می باشد. در این مطلب قصد داریم تا قسمت دوم این بازی استراتژیکی زیبا و مجذوب کننده را نیز خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. نام کامل این بازی در گوگل پلی Steampunk Tower 2: The One Tower Defense Game می باشد.

این بازی بعد از اینکه قسمت اول با بازخورد مناسبی از سمت بازیکنان رو به رو شد ساخته شد. اما این بار TOO DreamGate دست به ابتکارهای بسیار خلاقانه ای  زده است که باعث می شود تا بازی Steampunk Tower 2 نسبت به قسمت اول بسیار متفاوت و به عبارتی تکامل یافته تر باشد. ماهیت، تم و استایل کلی بازی به همان صورت است و شما در این بازی قرار است در دنیای Steampunk که به دنیای خیالی و صنعتی دوره ویکتوریا مربوط می شود سفر کنید.

در قسمت اول شما در نقش Lord Bingham بودید که با ایجاد یک برج مجهز روی یک معدن با ارزش اقدام به استخراج مواد ارزشمند می کرد. همین مسئله باعث شده بود تا دشمنان زیادی برای او ایجاد شوند. در قسمت دوم درگیری ها بسیار گسترش یافته و حالا به کل کشور و حتی مرزهای خارجی کشیده شده است.

در بازی Steampunk Tower 2 قرار است یک جنگ بزرگ و تمام عیار را در یک دنیای صنعتی تجربه کنید. این بار قرار است به اسپانیا سفر کنید و در یک پایگاه مخفی اقدام به ساخت و انتقال برج های دفاعی مجهز به نقاط مختلف کنید. به همین خاطر است که در بازی برج دفاعی استیم پانک 2 در لوکیشن ها و مکان های متعددی به نبردهای سهمگین با دشمنان خواهید پرداخت.

دانلود بازی “برج دفاعی استیم پانک 2” برای اندروید + تریلر

تصاویر

دانلود بازی “برج دفاعی استیم پانک 2” برای اندروید + تریلر دانلود بازی “برج دفاعی استیم پانک 2” برای اندروید + تریلر دانلود بازی “برج دفاعی استیم پانک 2” برای اندروید + تریلر دانلود بازی “برج دفاعی استیم پانک 2” برای اندروید + تریلر دانلود بازی “برج دفاعی استیم پانک 2” برای اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.