دانلود بازی اکشن سیلی و لوبیا همراه دیتا + تریلر

Download Slaps And Beans v1.04 – دانلود بازی اکشن سیلی و لوبیا همراه دیتا + تریلر
نسخه خریداری شده و کامل بازی

Slaps And Beans 

سیلی و لوبیا نام یک بازی یا بهتر است بگوئیم یک اثر هنری بسیار جذاب در قالب یک بازی آرکید و اکشن از استودیوی ایتالیایی Trinity Team srl است. اول برای پلتفرم PC از طریق فروشگاه استیم با قیمت 19.99 دلار منتشر شد. بعد درست 2 سال، نسخه پورت شده و بازسازی شده آن برای سیستم عامل اندروید نیز به مرحله انتشار رسید. با قیمت 3.99 دلار در گوگل پلی به معرض فروش قرار داده شد.

فارسروید همزمان با انتشار این بازی به صورت عمومی در گوگل پلی، آن را تهیه، بررسی و نسخه کامل و خریداری شده آن را برای شما عزیزان تدارک دیده است. باری دیگر با یک بازی فوق العاده زیبا و مهیج به وجد بیائید.

درواقع یک اثر برای بزرگداشت دو بازیگر بزرگ سینمای جهان یعنی باد اسپنسر و ترنس هیل است. که فیلم های سینمایی جذاب و معروف آن ها در دهه های 60 الی 80 میلادی در دنیا زبان زد خاص و عام بود.

سیلی و لوبیا

این دو بازیگر محبوب که از بهترین دوستان و همراهان یکدیگر بودند. در نزدیک به 30 سال در بیش از 20 فیلم مختلف با مشارکت یکدیگر در دو نقش همیشگی حضور داشتند و سبک و سیاق مخصوصی از ژانر سینمایی را به نام خود ثبت کردند.

در سال 1991 کمپانی کونامی اولین بازی منتسب به این دو شخصیت را ساخت و آن را با نام Sunset Riders برای کنسول مگادرایو (SEGA) منتشر کرد. که از قضا به یکی از محبوب ترین بازی های انقلابی جهان تبدیل شد.

حالا بعد از سال ها بازی Slaps And Beans توسط شرکت Trinity Team عرضه شده است. تا این استودیوی بازی سازی با ساخت و توسعه یک بازی کلاسیک و آرکید دیگر با اقتباس از فیلم های سینمایی این دو بازیگر بزرگ، دوباره یاد آن ها را زنده کنند.

دانلود بازی اکشن سیلی و لوبیا همراه دیتا + تریلر

تصاویر

دانلود بازی اکشن سیلی و لوبیا همراه دیتا + تریلر دانلود بازی اکشن سیلی و لوبیا همراه دیتا + تریلر دانلود بازی اکشن سیلی و لوبیا همراه دیتا + تریلر دانلود بازی اکشن سیلی و لوبیا همراه دیتا + تریلر دانلود بازی اکشن سیلی و لوبیا همراه دیتا + تریلر دانلود بازی اکشن سیلی و لوبیا همراه دیتا + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.