دانلود بازی دریفت ماشین های روسی اندروید

Download Russian Car Drift v1.8.9 + Mod – دانلود بازی دریفت ماشین های روسی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود 

Russian Car Drift – دریفت با ماشین های روسی یک بازی ماشین سواری سرگرم کننده و محبوب از استودیوی Carlovers Games مخصوص اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده.

آیا تا به امروز رویای این را در سر داشته اید که از میان کلکسیون ماشین های خود یکی را انتخاب کنید. سپس با سفارشی سازی آن به کشیدن دریفت مشغول شوید.؟!

بازی Russian Car Drift این امکان را برای شما مهیا کرده است تا از میان ماشین های روسیه ای مختلفی که پیش روی تان قرار دارد به دلخواه یکی را انتخاب کنید. سپس با سفارشی سازی بخش های مختلف ان از جمله رنگ، تعلیق، چرخ ها و … یک ماشین رویایی را بسازید و در نهایت وارد پیست مسابقات دریفت شوید.

کنترلرهای لمسی آسان به شما این امکان را می دهند تا به آسان ترین شکل ممکن دریفت هایی جانانه را بکشید و به کسب پول و امتیاز بپردازید. دو حالت مختلف تک نفره و آنلاین به شما این امکان را می دهد تا برای روزها سرگرم باشید.

در حالت تک نفره به کشیدن دریفت و کسب تجربه بپردازید. در حالت آنلاین با ده تن از دوستان خود از سراسر دنیا وارد رقابت های نفس گیر دریفت شوید و نهایت هیجان را تجربه کنید. بازی Russian Car Drift نسبت به حجم کمش خوب طراحی شده است.

از محبوب ترین بازیهای دریفت اندروید به شما می رود که حالا جدیدترین نسخه اش پیش روی شما قرار دارد.

دانلود بازی دریفت ماشین های روسی اندروید

تصاویر

دانلود بازی دریفت ماشین های روسی اندروید دانلود بازی دریفت ماشین های روسی اندروید دانلود بازی دریفت ماشین های روسی اندروید دانلود بازی دریفت ماشین های روسی اندروید

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.