دانلود بازی شهر گمشده اندروید + تریلر

Download Rival Kingdoms: The Lost City v2.00.6.67 – دانلود بازی شهر گمشده اندروید + تریلر
امتیاز 4.5 از 5.0 و بیش از 5 میلیون کاربر جهانی

Rival Kingdoms: The Lost City

Rival Kingdoms: The Lost City امپراطوری های رقیب: شهر گمشده بازی فوق العاده زیبا با طراحی منحصر به فرد و گرافیک HD از استودیوی بازیسازی Space Ape Games خالق بازی معروف Samurai Siege برای دستگاه های هوشمند اندرویدی است که شما را به نبردهایی واقعا نفس گیر با کاربران آنلاین سراسر جهان دعوت می نماید.

در بازی Rival Kingdoms: Age of Ruin که میلیون کاربر سراسر دنیا آن را انتخاب نموده اند شما می بایست امپراطوری اختصاصی خود را با انواع ابزارها و آیتم های مختلف در مکانی واقعا رویایی بسازید.

با کاربران جهانی برای بدست آوردن منابع مختلف به نبرد بپردازید. اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژیکی هستید و مایلید به نیروهای باستانی و قهرمانان و هیولاهای افسانه ای بپیوندید.

یکی از واقعی ترین و زیباترین بازیهای نبرد آنلاین جهانی را تجربه کنید تحت هیچ شزایطی Rival Kingdoms: Age of Ruin را از دست ندهید چرا که گرافیک فوق العاده، طراحی منحصر به فرد، مکان های خیره کننده و حتی صداگذاری بسیار زیبایش شما را مجذوب خودش خواهد نمود. بازی فوق از زیباترین و خوش ساخت ترین بازیهای استراتژیک است که مطمئنا ارزش دانلود را دارد.

دانلود بازی شهر گمشده اندروید + تریلر

برخی از ویژگی ها

  • ایجاد پادشاهی اختصاصی خود در مکانی رویایی
  • نبرد با کاربران آنلاین سراسر جهان برای دریافت منابع
  • امکان شرکت در نبردهای چند نفره آنلاین با دوستان
  • بخش گلوبال چت برای چت کردن با کاربران سراسر دنیا
  • امکان تشکیل اتحادهای مختلف جهانی با دوستان خود
  • امکان انتخاب نام کاربری و تصویر دلخواه برای پروفایل خود
  • استفاده از انواع قهرمانان متعدد برای استفاده در نبردها

 

تصاویر

دانلود بازی شهر گمشده آندروید + تریلر دانلود بازی شهر گمشده آندروید + تریلر دانلود بازی شهر گمشده آندروید + تریلر دانلود بازی شهر گمشده آندروید + تریلر دانلود بازی شهر گمشده آندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.