دانلود بازی رسینگ استاد موتور پرشی اندروید+مود

Download Rider Master v1.0.1 + Mod – دانلود بازی رسینگ استاد موتور پرشی اندروید+مود
نسخه معمولی + نسخه مود 

Rider Master

Rider Master – استاد موتور پرشی عنوان یک بازی سبک مسابقه ای است که توسط استودیو بازی سازی Rollins Sonelay است. با قیمت 0.99 دلار برای دستگاه های اندروید ساخته شده است. همانطور که احتمالاً حدس زده اید در این بازی به عنوان یک موتور سوار حرفه ای نقش آفرینی می کند. که باید با موتور پرشی اش در مسیر های مسابقه ای مختلف شرکت کنند و خودش را از نقطه آغاز به نقطه پایان برساند.

بنابراین اگر از علاقه مندان و طرفداران چنین بازی هایی هستید و می خواهید آدرنالین خون تان را افزایش دهید آن را پیشنهاد می کنیم. Rider Master را امتحان کنید. این روز ها بازی های موتور سواری کم کم در حال فراموشی هستند و جای خود را به بازی های پر سر و صدای ماشین سواری مثل Asphalt و Need For Speed داده اند.

علاوه بر آن همین تعداد بازی های موتور سواری حال حاضر هم اکثراً بازی های موتور جی پی هستند. یک بازی موتور پرشی که واقعاً بتواند استاندارد های لازم را داشته باشد و به قول معروف سری در میان سر ها داشته باشد کمتر ساخته شده است. اما به جرأت می توان گفت با منتشر شدن بازی Rider Master این روند تغییر پیدا کرده است.

اکنون این بازی توانسته جای خالی یک بازی موتور پرشی فوق العاده را پر کند. با ورود به بازی یک نقشه مشاهده می کنید که دارای مسیر های مسابقه مختلف است و با کلیک کردن بر روی آنها می توانید وارد مسابقه شوید.

دانلود بازی رسینگ استاد موتور پرشی اندروید+مود

تصاویر

دانلود بازی رسینگ استاد موتور پرشی اندروید+مود دانلود بازی رسینگ استاد موتور پرشی اندروید+مود دانلود بازی رسینگ استاد موتور پرشی اندروید+مود

 

تریلر

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.