دانلود بازی “قهرمانان شکست ناپذیر” اندروید به همراه دیتا

Download Ride Out Heroes v1.400012.351544 – دانلود بازی “قهرمانان شکست ناپذیر” اندروید به همراه دیتا
تست شده با اجرای آنلاین + نسخه دیتا کامل

Ride Out Heroes

Ride Out Heroes – قهرمانان شکست ناپذیر از دیگر بازی های خوش ساخت و گرافیکی عرضه شده توسط شرکت بازی سازی معتبر و مطرح NetEase می باشد و به صورت رایگان با قابلیت پرداخت و خرید درون برنامه ای منتشر شده است.

NetEase خالق عناوین انقلابی و فوق العاده ای نظیر FortCraft .Survivor Royale .LifeAfter .Immortal Conquest .Cyber Hunter و Identity V است و سهم بسیار بزرگی از بازی های بتل رویال موبایلی در اختیار این شرکت بازی سازی هنگ کنگی است. در این مطلب قصد داریم یکی دیگر از بازی های بتل رویال این شرکت را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.

بازی مذکور Ride Out Heroes نام دارد و یک عنوان Multi-class از ژانر Battle Royale است. مثل تقریباً همه بازی های سبک بتل رویال، بازی قهرمانان شکست ناپذیر هم از لحاظ داستانی و ماجرایی هیچ چیز خاصی ندارند و صرفاً یک بازی به منظور سرگرم کردن و ایجاد حس رقابت در بازیکنان می باشد. این بازی در یک دنیای کاملاً خیالی و غیرواقعی رخ می دهد.

جایی که قهرمانان زیادی از دسته های گوناگون در یک مکان جمع شده و برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به نبرد پرداخته اند. شما نیز می توانید به این دنیای پر شور و هیجان ملحق شده و با انتخاب قهرمان مورد نظر خود، یک رقابت هیجان انگیز و چندنفره را تجربه کنید.

همانطور که می دانید، در بازی های بتل رویال شما باید به صورت انفرادی بازی کنید. این یعنی هرکسی در این بازی به نوعی دشمن شما محسوب می شود. اما در بخشی از بازی نیز می توان یک تیم تشکیل داد و در رقابت های گروهی شرکت کرد. شخصیت ها و قهرمانان متعددی در این بازی وجود دارند. هر قهرمان مهارت ها و سلاح های اختصاصی خود را دارد و این شما هستید که می بایست از بین آن ها یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

دانلود بازی “قهرمانان شکست ناپذیر” اندروید به همراه دیتا

تغییرات نسخه

* اضافه شدن فصل جدید
* اضافه شدن سیستم اهدای جوایز Road to Glory
* اضافه شدن سیستم The Hero Talent System برای مدیریت مهارت های قهرمانان
* اضافه شدن 8 آیتم جدید در بخش Relics

تصاویر

دانلود بازی “قهرمانان شکست ناپذیر” اندروید به همراه دیتا دانلود بازی “قهرمانان شکست ناپذیر” اندروید به همراه دیتا دانلود بازی “قهرمانان شکست ناپذیر” اندروید به همراه دیتا دانلود بازی “قهرمانان شکست ناپذیر” اندروید به همراه دیتا

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.