دانلود بازی نقش محور مدیریت شورش اندروید

Download Raid Manager v1.7.337 + Mod – دانلود بازی نقش محور مدیریت شورش اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود 

Raid Manager

Raid Manager – مدیریت شورش عنوان یک بازی سبک نقش آفرینی است که توسط استودیو بازی سازی Next Phase با قیمت 1.99 دلار برای دستگاه های اندرویدی ساخته و عرضه شده است. شاید بتوان گفت بازی های با سبک نقش آفرینی پر طرفدار ترین بازی های موبایلی هستند چراکه در این نوع بازی ها گیمر ها می توانند خودشان را به عنوان شخصیت اصلی بازی فرض کنند و از دیدگاه او داستان و سرنوشت خودشان را رقم بزنند و به نوعی همزاد پنداری عمیقی با شخصیت اصلی بازی داشته باشند.

Raid Manager از بعد دیگری به این قضیه نگاه می‌ کند و با ارائه یک خط داستانی جذاب و سرگرم کننده کنترل قهرمانان داستان و تصمیمات مهم را به عهده گیمر می گذارد و از او می خواهد به قهرمانان هم رزم خود کمک کند. از لحاظ گیم پلی ساختار بازی به صورت مرحله‌ ای است و مکانیزم های آن پیچیدگی خاصی ندارد.

با شروع بازی می توانید قهرمان هایتان را انتخاب کنید و به مبارزه با دشمنان بروید. البته در این میان شما آنچنان درگیر مبارزات نمی شوید و مبارزات توسط قهرمانان هم رزم و هوش مصنوعی بازی انجام می شوند. تنها وظیفه شما این است که مبارزات را مدیریت کنید و به آنها جهت بدهید و در صورتی که همرز هایتان دچار آسیب شدند با استفاده از نیرو های ویژه خود آنها را شفا دهید.

دانلود بازی نقش محور مدیریت شورش اندروید

تصاویر

دانلود بازی نقش محور مدیریت شورش اندروید دانلود بازی نقش محور مدیریت شورش اندروید دانلود بازی نقش محور مدیریت شورش اندروید دانلود بازی نقش محور مدیریت شورش اندروید دانلود بازی نقش محور مدیریت شورش اندروید دانلود بازی نقش محور مدیریت شورش اندروید

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.