دانلود بازی همه ستاره ها اندروید

Download Power Rangers: All Satars – دانلود بازی همه ستاره ها اندروید

Power Rangers: All Stars

Power Rangers: All Stars یک بازی نقش آفرینی محبوب و هیجان آور از استودیوی مطرح NEXON Company برای دستگاه های اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده .

داستان کلی بازی Power Rangers: All Stars از این قرار است که، 3 نفر از مهمترین پاور رنجرها یعنی پاور رنجر آبی، زرد و قرمز برای انجام ماموریتی به شهر Corinth فرستاده شده اند. این شهر آخرین شهر به جا مانده در زمین است. ماموریت پاور رنجرها آن است که وارد لابراتوار تحقیقاتی Professor Q شوند.

سر از فعالیت های Venjix در آورند. آن ها آنجا متوجه می شوند که Professor Q درگاهی را به بعدی دیگر از جهان باز کرده و امیدوار است که قبل از حمله Venjix بتواند مردم شهر Corinth را به آن بعد انتقال دهد.

زمانی Doctor K به تحقیق در لابراتور مشغول می شود، متوجه می شود که درگاه کوانتومی در واقع به بعدی موازی از جهان منتهی می شود که پر از هیولاست. اکنون شما می بایست به همراه گروه پاور رنجرهای خود عازم شهر Corinth شوید. مانع از ورود هیولاها و ماشین های شیطانی آن ها به این جهان شوید.

طیف گسترده ای از پاور رنجرها در دستان شماست که با کمک ان ها می توانید به هدف تان برسید. اگر از علاقه مندان به بازیهای نقش محور هستید بدون شک این بازی نظرتان را جلب میکند.

دانلود بازی همه ستاره ها اندروید

تصاویر

دانلود بازی همه ستاره ها اندروید دانلود بازی همه ستاره ها اندروید دانلود بازی همه ستاره ها اندروید دانلود بازی همه ستاره ها اندروید دانلود بازی همه ستاره ها اندروید

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.