دانلود بازی مغازه معجون فروشی اندروید همراه دیتا + تریلر

Download Potion Punch 2 v1.1.0 + Mod – دانلود بازی مغازه معجون فروشی اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود 

تست شده با اجرای آفلاین

Potion Punch 2

Potion Punch 2 – مغازه معجون فروشی 2 که با عنوان کامل Potion Punch 2: Fantasy Cooking Adventures در گوگل پلی به انتشار رسیده است نام دنباله بازی Potion Punch و دومین قسمت از این مجموعه بازی هاست که با همان ویژگی های اولیه اما با امکانات و گیم پلی نسبتاً بهتری تولید و عرضه شده است. این بازی را استودیوی فیلیپینی Monstronauts Inc. تولید و منتشر کرده است.

Potion Punch 2 یک بازی آشپزی و مدیریتی است اما سبک و مدل آن کاملاً با چیزهایی که تا به حال دیده اید فرق دارد! در این بازی قرار نیست مثل بازی های رستوران داری و آشپزی به طبخ غذاهای خوشمزه بپردازید بلکه قرار است به طبخ و سرو غذاهای خاص و فانتزی و معجون های عجیب و غریب بپردازید! این بازی در یک دنیای کاملاً فانتزی و احتمالاً در سرزمینی در زمان های قدیمی رخ می دهد.

چرا که همه چیز در این بازی فانتزی و خیالی است. در این دنیای جالب در کنار انسان ها موجودات افسانه ای مثل گابلین ها، اژدها و دیگر موجودات مشابه زندگی می کنند. Potion Punch 2: Fantasy Cooking Adventures همچنین دارای یک خط داستانی جالب نیز است. شما در نقش یک دختر جوان به نام Lyra هستید که برای تبدیل شدن به یک کیمیاگر مصمم است می باشید. بعد از اینکه استاد Lyra دچار یک طلسم مرموز می شود.

او تصمیم می گیرد تا برای غیرفعال کردن این طلسم و درمان استادش به یک سفر طولانی رفته و راه و روش ساخت یک پادزهر برای این مشکل را یاد بگیرد. به همین خاطر یک ماجراجویی جالب آغاز می شود! Lyra تصمیم می گیرد تا در نقاط مختلف اقدام به راه اندازی فروشگاه و رستوران کرده تا با فروش محصولاتش به مشتریان اقدام به کسب پول کرده تا بتواند سفر خود را ادامه دهد.

 

تصاویر

دانلود بازی مغازه معجون فروشی اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی مغازه معجون فروشی اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی مغازه معجون فروشی اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی مغازه معجون فروشی اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی مغازه معجون فروشی اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی مغازه معجون فروشی اندروید همراه دیتا + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.