دانلود نسخه ی دوم بازی زامبی ها و گیاهان اندروید همراه دیتا

Download Plants vs. Zombies 2 v7.8.1 + Mod – دانلود نسخه ی دوم بازی زامبی ها و گیاهان اندروید همراه دیتا 
نسخه معمولی + نسخه مود 
اجرای کاملا افلاین بدون خطای لایسنس

Plants vs. Zombies 2 نسخه ی دوم بازی خارق العاده و محبوب زامبی ها و گیاهان از استودیوی مطرح ELECTRONIC ARTS برای سیستم عامل اندروید می باشد که تا به امروز بیش از 500 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و از محبوب ترین ها به شمار می رود.

در بازی جالب و محبوب Plants vs. Zombies 2 زامبی ها به زرادخانه ی شما حمله ور شده اند و می بایستی از خانه ی خود در مقابل ان ها توسط گیاهان مختلف دفاع کنید. با انواع ابزارهای مختلف همچون بمب های گیلاس و دیوار باید جلوی زامبی ها ایستاده و از رسیدن به خانه ی خود جلوگیری کنید.

اگر از طرفداران بازی های برج دفاعی باشید و نسخه ی اول این بازی را تجربه کرده اید، قطعا نسخه ی دوم بازی فوق نیز برایتان جالب توجه و هیجان انگیز خواهد بود و باید از قدرت تفکر خود تا می توانید استفاده ی کامل را ببرید و با مهارت های خاص زامبی ها را یکی پس از دیگری از بین ببرید.

بازی Plants vs. Zombies برای همه ی سنین جالب خواهد بود و آن را به همه افراد دوستدار بازیهای خاص پیشنهاد می دهیم و مطمئن باشید برای روزها به گوشی میخکوب تان می کند.

دانلود نسخه ی دوم بازی زامبی ها و گیاهان اندروید همراه دیتا

برخی از ویژگی ها

  • افزوده شدن نیروگاه ها و زامبی های جدید برای افزایش هیجان
  • افزوده شدن گیاهان جدید قدرتمند برای افزایش لذت بازی
  • افزوده شدن راه های جدید شگفت انگیز برای محافظت
  • جمع آوری کلید برای باز کردن قفل گیاهان جدید
  • امکان بازی به صورت آنلاین و باز شدن بخش های جدید
  • دارا بودن گرافیک عالی و کیفیت صداگذاری واقعی نسبت به نسخه قبل

تریلر

 

تصاویر

دانلود نسخه ی دوم بازی زامبی ها و گیاهان اندروید همراه دیتا دانلود نسخه ی دوم بازی زامبی ها و گیاهان اندروید همراه دیتا دانلود نسخه ی دوم بازی زامبی ها و گیاهان اندروید همراه دیتا دانلود نسخه ی دوم بازی زامبی ها و گیاهان اندروید همراه دیتا

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.