دانلود بازی زندگی یوتیوبر اندروید + تریلر

Download PewDiePie’s Tuber Simulator v1.51.0 + Mod – دانلود بازی زندگی یوتیوبر اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود

PewDiePie’s Tuber Simulator

از بهترین و جالب ترین بازیهای شبیه سازی زندگی یوتیوبرها مخصوص اندروید است که توسط Outerminds Inc به صورت رایگان عرضه شده. جدیدترین آپدیت اش به همراه مود با پول بی نهایت برای دانلود عرضه شده و پیش روی شماست.

با نصب برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان و سپس اجرایش برای تبدیل شدن به یک ویدیوساز یوتیوبی تلاش کنید. قدم در جای پای ستارگانی همچون پیودی پای بگذارید. فکر می کنید بتوانید در کمترین زمان ممکن تبدیل به بزرگترین و بی رقیب ترین ویدیوساز یوتیوبی شوید.

حتی از پیودی پای هم جلو بزنید!؟ اگر میخواهید جواب این سوال را پیدا کنید باید این بازی 2.5 بعدی را که به سبک قدیمی ساخته شده دانلود و نصب کنید. امکان ساخت ویدیو، بالا بردن آمار بازدیدکنندگان ویدیوهای خود و کسب در آمد بیشتر برای خرید وسایل منزل، مبلمان، لباس، حیوانات خانگی و … از جمله مواردی هستند که در این بازی زیبا انجام می دهید.

امکان بازی به دو صورت آفلاین و آنلاین در بازی PewDiePie’s Tuber Simulator برای شما فراهم شده است. در حالت آفلاین به صورت تک نفره بازی کنید و در حالت چند نفره با کاربران سراسر جهان به رقابت بپردازید. بهترین بازی شبیه ساز زندگی یوتیوبرها را تجربه کنید.

دانلود بازی زندگی یوتیوبر اندروید + تریلر

تصاویر

دانلود بازی زندگی یوتیوبر اندروید + تریلر دانلود بازی زندگی یوتیوبر اندروید + تریلر دانلود بازی زندگی یوتیوبر اندروید + تریلر دانلود بازی زندگی یوتیوبر اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.