دانلود بازی اوردوکس اندروید همراه دیتا + تریلر

Download OVERDOX v1.3.4 – دانلود بازی اوردوکس اندروید همراه دیتا + تریلر
سرگرم کننده با سبکی رقابتی و حرفه ای

OVERDOX

OVERDOX – اوردوکس بازی سرگرم کننده و زیبای استودیوی Haegin Co., Ltd. کشور کره جنوبی در سبک بازی های اکشن – نقش آفرینی می باشد که به شکل کاملاً رایگان عرضه و در دسترس کاربران اندرویدی قرار گرفته است. OVERDOX یک Action-Packed خوش ساخت و رقابتی می باشد که مبارزات اینترنتی و نبردهای نفس گیری را برای شما تدارک دیده است.

در این بازی شما در نقش مبارزانی حرفه ای و به خصوص گلادیاتورهای ماهر هستید که در میدانی بزرگ به رقابت برای کسب عنوان قهرمانی می پردازند. سبک بازی به صورت نبردهای آنلاین Real-time می باشد. این یعنی حریف های شما همگی بازیکنان واقعی هستند که از نقاط مختلف دنیا در حال بازی با شما می باشند.

از جایی که این بازی ها همگی لحظه ای و آنلاین هستند، دارا بودن اینترنتی مناسب که پینگ قابل قبولی داشته باشد نکته خیلی مهمی برای تجربه یک بازی بدون مشکل می باشد. بنابراین قبل از اینکه بخواهید بازی را اجرا کنید این نکته را مد نظر قرار دهید. OVERDOX جزو بازی های حرفه ای به حساب می آید و امکانات و قابلیت های فراوانی دارد.

سبک کلی بازی اکشن است اما المان های به کار گرفته شده در ساخت آن شباهت بسیار زیادی به بازی های سبک نقش آفرینی دارند. برای مثال شما قادر هستید تا درست مثل خیلی از بازی های RPG مشابه، در بازی اوردوکس اقدام به شخصی سازی کردن قهرمانان خود کنید و آن ها را ارتقاء دهید تا در نبردها عملکرد بهتری داشته باشند.

دانلود بازی اوردوکس اندروید همراه دیتا + تریلر

تصاویر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.