دانلود بازی تور گروه موسیقی اندروید

دانلود بازی تور گروه موسیقی اندروید – Download On Tour Board Game
یک بازی تخته ای ( نسخه خریداری شده )

On Tour Board Game

On Tour Board Game – تور گروه موسیقی یک بازی تخته ای است که توسط استودیو بازی سازی boardgametables.com با قیمت 5.49 دلار برای دستگاه های اندروید ساخته و منتشر شده است. در این بازی گروه موسیقی خود را به جاده خواهید برد و تا جای ممکن به ایالت های مختلف سفر خواهید کرد تا یک تور فوق العاده را برگزار کنید.

از لحاظ گیم پلی این بازی پیچیدگی خاصی ندارد و مکانیزم های آن بسیار ساده اند. ساختار بازی به صورت ” تاس بریز و بنویس ” است و همانطور که نامش پیشنهاد می کند باید با ریختن تاس و استفاده از عدد هایی که بخت و اقبال به شما هدیه می دهند مکان های مختلف روی نقشه کشور آمریکا را علامت گذاری کنید و سعی کنید تمام ایالت ها را به یکدیگر متصل کنید.

هدف اصلی شما و گروه موسیقی تان در بازی دریافت امتیاز خواهد بود و برای دریافت بیشترین امتیاز ممکن باید تا جایی که می توانید به ایالت های مختلف سفر کنید. هر ایالت دارای عدد خاص و منحصر به فردی است و برای عبور از یک ایالت به ایالت دیگر باید این اعداد را به صورت یکسان یا افزایشی دنبال کنید. به طور مثال اگر عدد یک ایالت ۴ باشد عدد ایالت بعدی باید خود عدد ۴ یا عددی بیشتر از ۴ یعنی ۵ یا ۷ یا ۱۲ و… باشد.

همچنین برای جذاب تر شدن این بازی سازندگان از المان های کارتی هم استفاده کرده اند. به این صورت که در هر دور از بازی ۳ کارت رندوم از میان یک دسته کارت در اختیار هر بازیکن قرار می گیرد که نشان دهنده یک بخش از نقشه است، به طور مثال ممکن است یک کارت شامل جنوب نقشه، یک کارت شامل غرب نقشه، و کارت بعدی هم شامل غرب نقشه باشد.

دانلود بازی تور گروه موسیقی اندروید 

تصاویر

 

لینک دانلود

مشخصات دانلود

دانلود فایل نصبی بازیLeave A Reply

Your email address will not be published.