دانلود بازی برج ترکیب کن برای اندروید + تریلر

Download Merge Tower Bots v2.1.2 + Mod – دانلود بازی برج ترکیب کن برای اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود 

Merge Tower Bots

Merge Tower Bots – برج ترکیب کن یک بازی جالب و فانتزی بسیار خوش ساخت در سبک بازی های برج دفاعی (Tower Defense) از دسته بازی های اکشن و استراتژی است که به وسیله استودیوی خلاق Hyper Mania تولید و به صورت کاملاً رایگان با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای منتشر شد.

این بازی هم مثل خیلی از بازی های دیگر که با عنوان Merge در ابتدای نامشان عرضه شده اند، در سبک تلفیق و ترکیب آیتم ها (Merge) عرضه شده است. این نوع از بازی ها چند وقتیست که در حال جلب توجه مخاطبین بسیاری هستند و علاقه و توجه بازیکنان سراسر دنیا باعث شده تا یک سبک انحصاری با همین نام از این بازی ها تولید شده.

تعداد زیادی از توسعه دهندگان به سراغ ساخت همچین عناوینی بروند. در بازی Merge Tower Bots شما باید درست مثل همه بازی های سبک TD در مقابل هجوم دشمنان در یک مسیر مشخص مقاومت کرده و آن ها را قبل از رسیدن به نقطه پایانی مسیر از بین ببرید.

در این بازی قهرمانان ماجرا و همچنین دشمنان شما ربات های پیشرفته ای هستند که شبیه به تورت (Turret) یا برجک های دفاعی هستند. اما برخلاف بازی های معمول و رایج در سبک Tower Defense در این بازی شما می توانید از قابلیت های خاصی مثل ترکیب آیتم های مشابه و ساخت آیتم های بهتر استفاده کنید.

این کار با ترکیب دو ربات یکسان که در یک سطح هستند شکل می گیرد. شما با ادغام دو ربات با یکدیگر، می توانید یک ربات پیشرفته تر که سطح بالاتری دارد بسازید! ربات های پیشرفته تر قدرتمندتر و هوشمندتر هستند و همچنین سلاح های بهتر و مخرب تری در اختیار دارند.

دانلود بازی برج ترکیب کن برای اندروید + تریلر

تصاویر

دانلود بازی برج ترکیب کن برای اندروید + تریلر دانلود بازی برج ترکیب کن برای اندروید + تریلر دانلود بازی برج ترکیب کن برای اندروید + تریلر دانلود بازی برج ترکیب کن برای اندروید + تریلر دانلود بازی برج ترکیب کن برای اندروید + تریلر دانلود بازی برج ترکیب کن برای اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.