دانلود بازی ماجراجویی جومانجی اندروید همراه دیتا

Download Jumanji Epic Run v1.1.0 + Mod – دانلود بازی ماجراجویی جومانجی اندروید همراه دیتا
نسخه معمولی + نسخه مود – به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Jumanji Epic Run – جومانجی: دوی حماسی یک بازی ماجراجویانه فوق العاده زیبا و هیجان انگیز از استودیوی Crazy Labs by TabTale مخصوص دستگاه های اندروید است که ساعت ها پیش شاهد عرضه آن در گوگل پلی بودیم.

در این بازی شما با شخصیت اصلی یعنی جومانجی همراه می شوید و در مکان هایی فوق العاده به دوندگی و ماجراجویی می پردازید. داستان کلی بازی در مورد دزدیده شدن Falcon Jewel است و شما مسئولیت پیدا کردن آن و بازگردانی آن به مکان اصلی اش را بر عهده دارید.

ماجراجویی سرتاسر هیجان انگیز و فوق العاده زیبا شما را وارد می کند تا از کوه ها بالا بروید، از کنار دره های خطرناک عبور کنید، از آبشارهای کشنده به سلامت بگذرید و تمام تلاش تان را به کار بگیرید تا بتوانید به هدف تان برسید. طیف عظیمی از حیوانات خطرناک مثل کرکس، کرگدن و پلنگ در کنار بلایای طبیعی در مسیر ماجراجویی شما مانع از رسیدن تان به هدف می شوند اما شما شخصیتی نیستید که از این بادها بلرزید و تصمیم گرفته اید هرطور که شده به هدف تان برسید.

اگر از علاقه مندان و دوستداران بازیهای سبک دوندگی هستید که یک سری چالش های واقعا مهیج را شامل باشد، بدون شک بازی جدید Jumanji Epic Run با یک ساخت و طراحی خوب نظرتان را جلب می کند و ارزش تجربه را دارد.

دانلود بازی ماجراجویی جومانجی اندروید همراه دیتا

تصاویر

 

لینک دانلود

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.