دانلود بازی تطبیق ساز جواهرات روم اندروید + تریلر

Download Jewels of Rome v1.6.602 + Mod – دانلود بازی تطبیق ساز جواهرات روم اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود

Jewels of Rome: Match gems to restore the city

Jewels of Rome: Match gems to restore the city یک بازی پازل – تطبیق ساز فوق العاده زیبا از G5 Entertainment مخصوص اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده.

با نصب این بازی برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان قادرید وارد روم باستان شوید و برای بازگرداندن شکوه به آن تلاش کنید. امپراتوری روم به کمک شما نیاز دارد تا به شکوه سابق خود برگردد و این میان شما باید این کار را انجام دهید.

فکر می کنید بتوانید از عده این کار برآیید؟! هزاران مرحله مختلف در این بازی وجود دارد که شما با پشت سر گذاشتن ان ها کم کم به هدف تان نزدیک می شوید. همانند دیگر بازیهای تطبیق ساز می بایست 3 یا بیشتر از آیتم های مشابه را کنار همدیگر قرار دهید و ان ها را حذف کنید تا بتوانید شکوه روم باستان را بازگردانید.

این بازی یک ترکیب منحصر به فرد و حماسی از دو سبک ساختمان سازی و match-3 است که با دارا بودن یک داستان پر از پیچ و تاب، فرهنگ مدیترانه، محیط پر جنب و جوش آمده است تا تجربه ای متفاوت از بازیهای پازل را برای تان به ارمغان بیاورد.

اگر از علاقه مندان به بازیهای تطبیق از هستید ما به شما بازی Jewels of Rome را پیشنهاد می دهیم که در آن پس از یک خیانت بزرگ توسط Cassius و نابودی روم باستان شما تصمیم می گیرید با کمک جامعه خود رنگ و رویی تازه به روم باستان ببخشید.

دانلود بازی تطبیق ساز جواهرات روم اندروید + تریلر

برخی از ویژگی ها

  • تجربه یک بازی  فوق العاده پازل با گیم پلی ساخت شهر و تطبیق ساز
  • شروع یک ماجراجویی فوق العاده زیبا در تاریخ روم باستان
  • ملاقات روستائیان، صنعتگران، خدایان و… حین بازگردانی شکوه روم
  • شامل صدها مرحله منحصر به فرد و فوق العاده زیبا برای حل کردن
  • در دسترس قرار گرفتن قدرت های مختلف برای افزایش سرعت و قدرت
  • بازسازی و ارتقاء انواع ساختمان ها و مناظر زیبای شهر
  • دنبال کردن پیشرفت دوستان خود در شبکه های اجتماعی

تصاویر

دانلود بازی تطبیق ساز جواهرات روم اندروید + تریلر دانلود بازی تطبیق ساز جواهرات روم اندروید + تریلر دانلود بازی تطبیق ساز جواهرات روم اندروید + تریلر دانلود بازی تطبیق ساز جواهرات روم اندروید + تریلر دانلود بازی تطبیق ساز جواهرات روم اندروید + تریلر دانلود بازی تطبیق ساز جواهرات روم اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.