دانلود بازی تاج و تخت آهنین + تریلر

 Download Iron Throne v4.2.1  – دانلود بازی تاج و تخت آهنین + تریلر

 

Iron Throne

Iron Throne – تاج و تخت آهنین عنوان یک بازی استراتژیک است که توسط استودیو بازی سازی Netmarble برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. پس از موفقیت بزرگش با Lineage 2: Revolution ، این استودیو بازی سازی با یک بازی چند نفره آنلاین و استراتژیک دیگر قصد دارد موفقیتش را مجدداً تکرار کند و تا کنون با بیش از 1.000.000 نصب فعال الحق و الانصاف توانسته این کار را انجام دهد.

استودیو بازی سازی یاد شده در واقع بخشی از Tencent، یکی از بزرگترین توسعه دهندگان بازی های موبایلی است که کارنامه فوق العاده درخشانی در این عرصه دارد و پیش از این شاهکار هایی مثل Marvel Future Figh و Star Wars Force Arena را ارائه کرده است. به بیان دیگر، این استودیو بازی سازی تجربه بالایی دارد و اگر می خواهید یک بازی مدرن و سطح اول را امتحان کنید مطمئن باشید از انتخاب Iron Throne پشیمان نخواهید شد.

به نظر شما اگر Game Of Thrones و The Lord Of The Rings را با هم ترکیب کنیم و از آنها یک بازی بسازیم چه اتفاقی می افتد؟ اگر جواب شما Iron Throne است باید بگوییم حق با شماست. ممکن است فکر کنید این همه تعریف و تمجید بیهوده بوده و با یک بازی دوپلیکیت طرف هستید اما به محض اینکه وارد بازی شوید این طرز تفکر شما تغییر پیدا خواهد کرد چراکه خلاقیتی که سازندگان در طرح گیم پلی این بازی به کار برده اند باعث شده این بازی از هر بازی دیگری متمایز شود.

دانلود بازی تاج و تخت آهنین + تریلر

توجه 

بازی اینترنتی و آنلاین است – هک نمیشود و مود ندارد.

 

تغییرات نسخه v4.2.1 

* اصلاح شدن گرامری برخی جملات و کلمات در زبان های بازی
* رفع مشکل Town Mode
* بهینه سازی گزینه Auto Hunt
* تغییر آیکون بازی

 

تصاویر

دانلود بازی تاج و تخت آهنین + تریلر دانلود بازی تاج و تخت آهنین + تریلر دانلود بازی تاج و تخت آهنین + تریلر دانلود بازی تاج و تخت آهنین + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.