دانلود بازی کارخانه دار پولدار اندروید + تریلر

 Download Idle Factory Tycoon v1.89.0 + Mod – دانلود بازی کارخانه دار پولدار اندروید + تریلر

نسخه معمولی + نسخه تریلر + نسخه مود شده

Idle Factory Tycoon

Idle Factory Tycoon – کارخانه دار پولدار بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای شبیه ساز کارخانه – کلیکی از تیم برنامه نویسی با همین نام برای اندروید است که تا به امروز حدود 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده.

در بازی Idle Factory Tycoon شما به عنوان یک بازیکن می توانید ده ها کارگاه و کارخانه مختلف را ایجاد کنید. برای پولدار شدن تلاش کنید. شما مدیر تمام کارخانه ها و کارگاه های خود هستید اما برای اداره آسان تر آن ها بهتر است چندین مدیر دیگر نیز استخدام کنید تا یک سری از کارها را انجام دهند.

وقتی برای یک کارگاه مدیر استخدام کردید، دیگر نیازی نیست خودتان مستقیما به آن سرک بکشید، تمام محصولات در آن کارگاه به صورت خودکار تولید میشوند و به فروش خواهند رفت و این وسط فقط پول ان ها در جیب شما می رود.

با ارتقا ماشین آلات کارخانه خود می توانید سرعت تولید را افزایش دهید و برای توسعه بیشتر ان اقدامات مختلفی را انجام دهید تا پول تان از پارو بالا رود. اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده و جالب برای پر کردن اوقات فراغت تان هستید بدون شک Idle Factory Tycoon با گیم پلی ساده و اعتیاداورش نظرتان را جلب میکند.

دانلود بازی کارخانه دار پولدار اندروید + تریلر

تصاویر

 Download Idle Factory Tycoon v1.89.0 + Mod  Download Idle Factory Tycoon v1.89.0 + Mod  Download Idle Factory Tycoon v1.89.0 + Mod  Download Idle Factory Tycoon v1.89.0 + Mod

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.