دانلود بازی سارق تحت تعقیب اندروید به همراه دیتا

Download Hijacker Jack v2.1 + Mod – دانلود بازی سارق تحت تعقیب اندروید به همراه دیتا
نسخه معمولی + نسخه مود 

Hijacker Jack

Hijacker Jack – سارق تحت تعقیب (جک سارق) یک عنوان جنجالی و بسیار حرفه ای در سبک بازی های اکشن و تعاملی از استودیوی New IDEA Games کشور مالت است که به شکل رایگان تولید و برای سیستم عامل اندروید توسعه داده شده است.

این بازی هم مثل بازی های محبوب و معروفی همچون She Sees Red و یا سری بازی های پرطرفدار SIMULACRA در سبک به اصطلاح تعاملی (Interactive) از دسته بازی های FMV یا Full Motion Video ساخته شده است.

سبکی که طی سال های اخیر به شکل قابل توجهی گسترده شده و حالا کم کم استودیوها و شرکت های بازی سازی بیشتری به سمت تولید آثار منطبق با این سبک ترغیب شده اند. این سبک از بازی ها عملاً شبیه به فیلم های سینمایی هستند. تمام اتفاقات آن ها با دوربین واقعی و بازیگران واقعی فیلمبرداری شده و در قالب یک بازی جمع آوری شده اند.

در این بازی ها شما قرار نیست کنترل شخصیت بازی را به صورت مستقیم داشته باشید. درواقع شما فقط می توانید روند داستانی بازی را با انتخاب ها و تصمیمات خود تحت تأثیر قرار دهید. شرکت New IDEA Games یکی از سردمداران این نوع بازی هاست و تا کنون چندین آثار متنوع در این زمینه منتشر کرده است.

بازی Hijacker Jack یکی از بازی های خوش ساخت این استودیو است که از اشتباهات بازی های قبلی درس گرفته و این بار با ویژگی های حرفه ای و ساختار بهینه تری عرضه شده است. بازی سارق تحت تعقیب قرار است تجربه ای منحصر به فرد و بسیار خاص را برای شما به ارمغان بیاورد.

دانلود بازی سارق تحت تعقیب اندروید به همراه دیتا

تصاویر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.