دانلود بازی اشیاء پنهان اندروید +مود

Download Hidden Object Adventure v1.33.3301 + Mod – دانلود بازی اشیاء پنهان اندروید +مود
نسخه معمولی + نسخه مود- به صورت جداگانه

Hidden Object Adventure

Hidden City: Hidden Object Adventure بازی محبوب، سرگرم کننده و جالب در سبک بازیهای اشیاء مخفی، ماجراجویی، فکری و تقویت ذهن از استودیوی بازیسازی G5 Entertainment برای اندروید است که به درخواست شما جدیدترین و آخرین آپدیت اش به همراه مود با پول بی نهایت.

با نصب Hidden City®: Hidden Object Adventure برروی دستگاه اندرویدی تان آماده سفری مهیج شوید، سفری که تا به امروز مثال ان را تجربه نکرده اید! اشیاء ی از شهر ناشناخته در سرتاسر دنیا مشاهده گردیده است که ماجراجویان را به ماجراجویی وادار کرده است! آن ها می خواهند بدانند که آیا شهری ناشناخته وجود دارد یا کلکی در کار است. در حالی که مجموعه ای از کار آگاهان در حال ماجراجویی هستند، یکی از دوستان شما به واسطه دود سیاهی وارد شهر ارواح میشود و تنها کسی که می تواند او را نجات دهد، شما هستید.

خودتان را برای گام گذاشتن در شهری عجیب و غریب که تا به حال ندیده اید،  آماده کنید. جایی که در آن جادو و علم در کنار یکدیگر عمل می کنند، تخیل به واقعیت تبدیل می شود و موجودات عجیب و غریب در خیابان ها راه می روند! برای نجات دوست خود قدم در سیاه چال ها بگذارید و علاوه بر ملاقات با شخصیت های مختلف ؛ از آثار باستانی برای پی بردن به حقیقت استفاده بکنید! اگر از علاقه مندان به بازیهای اشیاء مخفی و ماجراجویی هستید Hidden City®: Hidden Object Adventure را تست بکنید.

دانلود بازی اشیاء پنهان اندروید +مود

برخی از ویژگی ها

  • حضور در 18 مکان مختلف برای ماجراجویی
  • بیش از 910 ماموریت خاص برای پشت سر گذاشتن
  • ملاقات با بیش از 14 شخصیت مختلف
  • 98 اشیاء مخفی برای پیدا کردن
  • نبرد با 15 هیولای خاص در بازیهای کوچک اعتیاداور
  • گرافیک اچ دی با صداگذاری هیجان انگیز

تصاویر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.