دانلود بازی نبرد قهرمانان اندروید + تریلر

Download Guild of Heroes v1.81.4 + Mod – دانلود بازی نبرد قهرمانان اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود 

 

Guild of Heroes – fantasy RPG

Guild of Heroes | fantasy RPG گروه قهرمانان | نقش آفرینی فانتزی بازی محبوب و فوق العاده زیبا در سبک بازیهای اکشن | نقش آفرینی از استودیوی Play Today برای اندروید است که به درخواست شما جدیدترین آپدیت اش همزمان با انتشار به همراه مود برای دانلود عرضه شده و پیش روی شماست. با نصب Guild of Heroes | fantasy RPG برروی دستگاه اندرویدی تان می توانید یک بازی اکشن نقش محور در دنیایی خیالی و جذاب را تجربه کنید! به گروه قهرمانان ملحق شوید و در دنیایی خیالی پر از ماجرا و خطر به نبرد با نیروهای شیطانی بروید. بله اینجا جایی است که در آن قادرید راهتان را به سوی افتخار و شهرت بپیش بگیرید.

مهارت های خود را افزایش دهید، از انواع تجهیزات و مهارت ها استفاده کنید و شمشیر زنی و استفاده از اوراد جادویی را تمرین کنید تا بتوانید دشمنان را یکی پس از دیگری سرنگون کنید. امکان کاوش و گشت و گذار در مکان های مختلف مثل دشت های وسیع، جنگل های انبوه، غارها و سیاه چال هایی بی انتها برای شما فراهم شده است. بگردید و هر دشمنی که سر راه خود دیدید را از بین ببرید. برای از بین بردن دشمنان باید نقاط ضعف شان را پیدا کنید. صدها تجهیزات و سلاح مختلف در اختیار شماست که می توانید با ان ها و قهرمانان تان دشمنان را قلع و قمع کنید.

 

دانلود بازی نبرد قهرمانان اندروید + تریلر

 

تریلر

 

 

تصاویر

 

دانلود بازی نبرد قهرمانان اندروید + تریلر دانلود بازی نبرد قهرمانان اندروید + تریلر  دانلود بازی نبرد قهرمانان اندروید + تریلر دانلود بازی نبرد قهرمانان اندروید + تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.