دانلود بازی خدایان گرپلیس – اندروید

Download Grepolis – Divine Strategy MMO v2.207.1  – دانلود بازی خدایان گرپلیس – اندروید
رقابتی با بیشتر از 5 میلیون – تست شده با اجرای آنلاین

Grepolis

Grepolis – Divine Strategy MMO – خدایان گرپیلس نامی از یک بازی استراتژی از دسته بازی های MMO است که اخیراً توجه میلیون ها کاربر را در سرار جهان به خود جلب کرده است و به یکی از بازی های محبوب و رقابتی آنلاین در این زمینه تبدیل شده است. سازنده این بازی شرکت آلمانی InnoGames GmbH می باشد .

این استودیو با بازسازی و طراحی اتسمفر دوران مربوط به اساطیر و خدایان یونانی دست به ابتکار جالبی زده است و هیجان خیلی خاصی را به این بازی تزریق کرده است. در این بازی شما در نقش یک رهبر بزرگ در یکی از مناطق سرزمین های یونان باستان هستید. شما باید اقدام به ساخت یک امپراطوری بزرگ کنید و خودتان را برای رویارویی با دشمنان مختلف آماده کنید.

اما در این مسیر خطرناک شما تنها نخواهید بود. شما می توانید با پیوستن به اتحادیه های گوناگون، نبردهای بزرگ و جنگ های خونینی را در کنار متحدین خود تجربه کنید و با کمک گرفتن از آن ها، از پس دشمنان بهتر بر بیایید. اما این بازی به همین چیزها ختم نمی شود.

سازندگان این بازی تصمیم گرفته اند تا با حرکتی جالب و ویژه بازی گرپلیس را به شدت مهیج و متفاوت کنند! آن ها برای این منظور پای شخصیت ها، اسطوره ها و قهرمانان معروف یونان باستان از جمله Leonidas, Hercules, Andromeda و Helena را به این بازی کشیده اند.

دانلود بازی خدایان گرپلیس – اندروید

تصاویر

 

لینک دانلود

مشخصات دانلود

دانلود فایل نصبی بازیLeave A Reply

Your email address will not be published.