دانلود بازی ماجراجویی در کوهستان اندروید+ تریلر

Download Grand Mountain Adventure v1.018 + Mod – دانلود بازی ماجراجویی در کوهستان اندروید+ تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود + نسخه دیتا

 

Grand Mountain Adventure

Grand Mountain Adventure  ماجراجویی در کوهستان بزرگ یک بازی زیبا و سرگرم کننده در سبک بازی های ورزشی از استودیو بازیسازی Toppluva AB است. و برای دستگاه های اندروید طراحی شده است. همان طور که از نام بازی پیداست شما در آن می توانید در یک کوهستان بزرگ به ماجراجویی بپردازید.

اصلی ترین کار شما اسکی کردن است اما می توانید در بازی از تله کابین هم استفاده کنید و لذت ببرید. مهم ترین بخش بازی که آن را زیبا و واقعی می کند محیط پویایش است. شما در بازی شاهد خرس ها و گوزن ها هستید حتی ممکن است گاهی اوقات زمانی که اسکی می کنید بهمنی سهمگین شما را تهدید کند که باید از دست آن فرار کنید.

یا قطاری که حرکت می کندکه باید از روی آن عبور کنید. همین طور هلی کوپتر های که از آسمان رد می شوند. همین نشان می دهد که سازندگان چقدر وقت برای طراحی محیط بازی صرف کرده اند.

از محیط بازی گفتیم و نمی شود از گرافیک زیبایش حرف نزنیم. طراحی عالی برف ها و درخت ها و رد چوب اسکی که روی برف ها می ماند.

همه چیز عالی است و جزئیات تا حد ممکن در بازی قرار دارند. گرافیک بازی مخصوصا نسبت به حجم بازی خوب طراحی شده و در انصافا سازندگان در این بخش تمام تلاششان را کرده اند.

شما در بازی می توانید رکوردهایتان در اسکی کردن را ثبت کنید. البته نه فقط به صورت آفلاین می توانید رکورد هایتان را از طریق اینترنت با دیگران به اشتراک بگذارید.

از این راه حتی رقابت کنید. مسیر های مخفی در راه اسکی کردنتان وجود دارد که پیدا کردن آن ها می تواند جذاب باشد. پس وقتی دارید در فضای زیبا و آرامش بخش Grand Mountain Adventure اسکی می کنید.

شاید بهمنی ناگهان به سویتان یورش بیاورد و شاید هم مسیری مخفی در مقابلتان قرار داشته باشد که باید در لحظه به سمتش بروید و آن را کشف کنید.

دانلود بازی ماجراجویی در کوهستان اندروید+ تریلر

تصاویر

دانلود بازی ماجراجویی در کوهستان اندروید + دیتا + تریلر دانلود بازی ماجراجویی در کوهستان اندروید + دیتا + تریلر دانلود بازی ماجراجویی در کوهستان اندروید + دیتا + تریلر دانلود بازی ماجراجویی در کوهستان اندروید + دیتا + تریلر دانلود بازی ماجراجویی در کوهستان اندروید + دیتا + تریلر

 

تریلر

Leave A Reply

Your email address will not be published.