دانلود بازی “بازی تاج و تخت” برای اندروید + تریلر

Download Game Of Thrones: conquest V2.10.250744 – دانلود بازی “بازی تاج و تخت” برای اندروید + تریلر

 

Game of Thrones: Conquest

Game of Thrones: Conquest – بازی تاج و تخت: فتح یک بازی استراتژیک محبوب و سرگرم کننده از استودیوی Warner Bros برای اندروید است. که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. با نصب Game of Thrones: Conquest برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان می توانید یک بازی استراتژی فوق العاده با گرافیک سه بعدی را تجربه کنید. که از روی سریال معروف “بازی تاج و تخت” ساخته شده و در آن شما به عنوان یک بازیکن میتوانید نقش فرمانروایان سرزمین وستروس را بازی کنید.

با اتخاذ تاکتیک های جنگی مناسب در نهایت سرزمین هفت امپراطوری را فتح کنند. داستان کلی بازی Game of Thrones: Conquest از این قرار است که. سرزمین وستروس به جنگ و خونریزی کشیده شده. قبایل بزرگ با هم درگیر شده اند.

اژادر بر آسمان ها فرمان می رانند و ارتش مردگان کل سرزمین را تهدید می کند. حالا شما باید قبیله خود را تشکیل دهید. ارتشی بزرگ گرد هم آورید و در این جنگ شرکت کنید. یا غائله را از طرق سیاسی و خطرناک ختم به خیر کنید. تصمیم با شماست.

زمستان از راه رسیده و ارتش دشمن هم بی صبرانه منتظر آغاز جنگ است. دشمن را منتظر نگذارید. شما باید فاتح تاج و تخت آهنین شوید! اگر از علاقه مندان به بازیهای استراتژیک و خصوصا سریال گیم او ترونز هستید بدون شک Game of Thrones: Conquest ارزش امتحان کردن را دارد.

دانلود بازی “بازی تاج و تخت” برای اندروید + تریلر

تصاویر

دانلود بازی "بازی تاج و تخت" برای اندروید + تریلر دانلود بازی "بازی تاج و تخت" برای اندروید + تریلر دانلود بازی "بازی تاج و تخت" برای اندروید + تریلر دانلود بازی "بازی تاج و تخت" برای اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.