دانلود بازی پازل و تطبیق ساز اندروید + تریلر

 Download Fruit Cube Blast v1.4.2 + Mod – دانلود بازی پازل و تطبیق ساز اندروید + تریلر

نسخه معمولی + نسخه مود 

 

Fruit Cube Blast

Fruit Cube Blast – انفجار مکعب ها میوه ای بازی جدید، جالب و سرگرم کننده در سبک بازیهای پازل – تطبیق ساز از استودیوی بازیسازی RV AppStudios برای اندروید است که به صورت رایگان عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران ان را حضورتان معرفی کنیم و نسخه اصلی و مودش را در اختیارتان قرار دهیم و شما دوستدار بازیهای پازل را برای بار دیگر به وجد بیاوریم. در بازی Fruit Cube Blast همانند دیگر بازیهای تطبیق ساز وظیفه شما این است که بلوک های رنگی مشابه را با هم حذف کنید! در صفحه پیش روی شما صدها مکعب میوه ای مختلف وجود دارد که به رنگ های مختلف خودنمایی میکنند .

شما باید با یک لمس برروی مکعب های مشابه ان ها را یکباره حذف کنید و هزاران مرحله مختلف و چالش اور را پشت سر بگذارید. در حین پشت سر گذاشتن مراحل، طیف گسترده ای از قدرت های یو پی اس نیز در دسترس تان قرار میگیرد که با لمس ان ها می توانید با سرعت بیشتری بلوک ها را محو کنید. اگر از دوستداران بازیهای پازل هستید و دوست دارید یکی از زیباترین و جالب ترین های این سبک را تجربه کنید، Fruit Cube Blast را از دست ندهید و ان را برروی گوشی تان نصب کنید و در هر مرحله با شخصیتی دوست داشتنی ملاقات کنید!

 

دانلود بازی پازل و تطبیق ساز اندروید + تریلر

 

تریلر

 

 

تصاویر

 

دانلود بازی پازل و تطبیق ساز اندروید + تریلر دانلود بازی پازل و تطبیق ساز اندروید + تریلر دانلود بازی پازل و تطبیق ساز اندروید + تریلر دانلود بازی پازل و تطبیق ساز اندروید + تریلر

 

لینک دانلود

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.