دانلود بازی قاتل فوتبالی اندروید

Download Football Killer v1.0.10 + Mod – دانلود بازی قاتل فوتبالی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود – به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Football Killer

Football Killer – قاتل فوتبالی یک بازی سرگرم کننده و خوش ساخت با ایده ای طنزآمیز و مضحک در سبکی تلفیق شده از سبک ورزشی و تفننی است که به شکل رایگان اما با قابلیت پرداخت درون برنامه ای توسط استودیوی لهستانی Simplicity Games سازنده عناوینی همچون Volleyball Challenge تولید و توسعه داده شده است.  بازی Football Killer با اقتباس از عناوین معروفی مثل Mr Bullet – Spy Puzzles و Tennis in the Face تولید شده است و ایده اصلی آن الگوبرداری شده از این بازی ها است.

این بازی ها حتی از نظر ظاهری و سبک گیم پلی و طراحی های گرافیکی نیز بسیار نزدیک به هم هستند و عمده ترین تفاوت بین آن ها نگرش کلی آن هاست. در بازی Mr Bullet شما باید با کمک یک تفنگ دشمنان را نابود می کردید و در بازی Tennis in the Face این کار را باید با کمک یک توپ تنیس انجام می دادید و حالا در Football Killer نوبت به ورزش فوتبال می رسد و در این بازی همان ایده این بار با توپ فوتبال پیاده سازی شده است.

البته برخلاف دو بازی دیگر که صرفاً نابود کردن گروهی از دشمنان ملاک اصلی بود، در بازی Football Killer اهداف متفاوتی وجود دارند که مهم ترین آن ها گل زدن به کمک ضربه های دیواری می باشد. اما به جای دیوار، شما باید آدم های بی گناه را مورد هدف قرار دهید و طوری به سمت آن ها شوت بزنید که بعد از برخورد توپ با آن ها و کمانه کردن، این توپ به سمت دروازه رفته و از این طریق مراحل بازی را پشت سر بگذارید.

دانلود بازی قاتل فوتبالی اندروید

تصاویر

 

لینک دانلود

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.