دانلود بازی شمشیر بازی اندروید

Download FIE Swordplay v2.57.6634 + Mod – دانلود بازی شمشیر بازی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود 

 

FIE Swordplay

FIE Swordplay بازی محبوب، سرگرم کننده و جالب در سبک بازیهای ورزشی شمشیر بازی از استودیوی بازیسازی FIE برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده. با نصب FIE Swordplay برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان می توانید. اولین بازی شمشیر بازی برای گوشی های هوشمند که از قوانین این رشته ورزشی پیروی می کند و رسما توسط فدراسیون بین المللی شمشیر بازی تایید شده است را تجربه کنید.

در این بازی علاوه بر مشغول شدن، با تکنیک های شمشیر بازی مثل روش زدن ضربات معمولی، ضربات سریع قدرتی و فریب دادن حریف آشنا می شوید. امکان بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین در بازی FIE Swordplay فراهم گردیده است.

در حالت آفلاین می توانید با هوش مصنوعی به رقابت بپردازید و در حالت آنلاین نیز می توانید با کاربران سراسر جهان به مسابقه مشغول شوید. در این بازی می توانید کشورتان را برگزینید.

شمشیر باز خود را به وسایل و پوشش شمشیر بازی مجهز کنید و در تورنومنت های شمشیر بازی در سراسر دنیا شرکت کنید. برای روزها به گوشی میخکوب شوید! برای تبدیل شدن به یک شمشیر باز بزرگ و حرفه ای باید در همه مسابقات پیروز شوید.

دانلود بازی شمشیر بازی اندروید

 

تصاویر

دانلود بازی شمشیر بازی اندروید دانلود بازی شمشیر بازی اندروید دانلود بازی شمشیر بازی اندروید دانلود بازی شمشیر بازی اندروید

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.