دانلود بازی شبیه ساز رانندگی 2 اندروید

Download Extreme Car Driving Simulator 2 v1.4.2 + Mod – دانلود بازی شبیه ساز رانندگی 2 اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود 

 

Extreme Car Driving Simulator 2

Extreme Car Driving Simulator 2 نسخه دوم یکی از زیباترین، محبوب ترین و جالب ترین بازیهای شبیه ساز رانندگی از AxesInMotion Racing برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده. اگر همیشه دوست داشتید رانندگی را با یک شبیه ساز فوق العاده تجربه کنید بازی Extreme Car Driving Simulator 2 مختص شما طراحی شده است. با سرعت زیاد رانندگی کنید، رد تایر به جا بگذارید و از تجربه رانندگی یک ماشین اسپورت نهایت لذت را ببرید.

نیازی به ترمز کردن نیست، چرا که فارغ از وجود پلیس با خیال راحت حرکات خطرناک و خلاف رانندگی می توانید انجام دهید. از برخورد با ماشین های دیگر در جاده یا رقبای تان هم ترسی نداشته باشید. رانندگی با سرعت سرسام آور و گذاشتن رد تایر روی جاده تا به حال این قدر لذت بخش نبوده است.

وقت آن است که در خیابان های شهر گرد و خاک به پا کنید! اگر از علاقه مندان به بازیهای ماشین سواری ازاد و رانندگی در شهر هستید، که به صورت عالی طراحی شده باشد و ارزش امتحان کردن را داشته باشد بدون شک Extreme Car Driving Simulator 2 از بهترین گزینه ها برای انتخاب است. همانند یک ماشین واقعی قادرید در بازی Extreme Car Driving Simulator 2 چراغ ماشین تان را روشن کنید. سیستم ای اس پی را خاموش یا روشن کنید، دستی بکشید و از رانندگی در شهر لذت ببرید!

 

تصاویر

 

دانلود بازی شبیه ساز رانندگی 2 اندروید دانلود بازی شبیه ساز رانندگی 2 اندروید

دانلود بازی شبیه ساز رانندگی 2 اندروید

دانلود بازی شبیه ساز رانندگی 2 اندروید

 

لینک دانلود

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.