دانلود بازی “قهرمانان افسانه ای” برای اندروید

Download Epic Legendary Summoners v1.10.2.3 03 – دانلود بازی “قهرمانان افسانه ای” برای اندروید

یک بازی استراتژیک محبوب و فوق العاده زیبا 

Epic Legendary Summoners

Epic Legendary Summoners – قهرمانان افسانه ای نام بازی مهیج و سرگرم کننده استودیوی Free Action Strategy RPG Funny Games در سبک اکشن نقش آفرینی است که به صورت کاملاً رایگان با قابلیت خرید و پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی منتشر شده است.

این بازی با نام کامل Epic Legendary Summoners – Magic Heroes Action RPG عرضه شده است و یک عنوان چندسبکی می باشد. بازی Epic Legendary Summoners – Magic Heroes Action RPG در واقع یک عنوان Real-time Strategy است. به صورت آنلاین قابل اجراست. با اینکه کلیت بازی به نوعی یک بازی استراتژیکی است، اما به خاطر وجود المان های نقش آفرینی بیشتر این بازی در درسته بازی های نقش محور قرار گرفته است. در بازی قهرمانان افسانه ای درست مثل اکثر بازی های سبک نقش آفرینی استراتژیکی باید یک تیم از قهرمانان بسازید و به نبرد با دشمنان بروید.

باید گفت که این بازی بسیار قهرمان محور است و همه چیز در آن منوط به قهرمانان شماست. در بازی Epic Legendary Summoners – Magic Heroes Action RPG شما می توانید در بخش مرحله ای (Campaign) به صورت انفرادی بازی کرده و در مقابل شخصیت های دشمن از جمله رئیس های بزرگ و خطرناک صف آرایی کنید. همچنین بخش های دیگری نیز مثل بخش های چالش برانگیز Domination, Challenge, Heaven & Hell نیز در این بازی طراحی شده اند تا بتوانید حسابی خودتان را سرگرم کنید.

دانلود بازی “قهرمانان افسانه ای” برای اندروید

تصاویر

دانلود بازی “قهرمانان افسانه ای” برای اندروید دانلود بازی “قهرمانان افسانه ای” برای اندرویددانلود بازی “قهرمانان افسانه ای” برای اندرویددانلود بازی “قهرمانان افسانه ای” برای اندروید

 

لینک دانلود

مشخصات دانلود

دانلود فایل نصبی بازیLeave A Reply

Your email address will not be published.