دانلود بازی افسانه های ناتمام 4 اندروید همراه دیتا + تریلر

Download Endless Fables 4: Shadow Within v1.0 – دانلود بازی افسانه های ناتمام 4 اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه کامل و خریداری شده بازی + نسخه دیتای کامل

 

Endless Fables 4: Shadow Within

Endless Fables 4: Shadow Within – افسانه های ناتمام 4 یا سایه درون یکی دیگر از ده ها عنوان پرمخاطب و جذاب استودیوی Artifex Mundi است. این بازی مثل تمام بازی های این شرکت در سبک ماجرایی با المان های جنایی، مرموز و معمایی ساخته و پرداخته شده است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است اما نسخه رایگان نسخه محدود است. تنها در صورتی که بخواهید بازی را به صورت کامل انجام دهید باید نسخه کامل (Full) آن را از داخل بازی خریداری کنید. اما سایت ما برای شما عزیزان نسخه نامحدود و کامل را در نظر گرفته است.

بازی افسانه های ناتمام 4 نیز به دنبال موفقیت چشم گیر همین بازی ها ساخته شد. در این بازی هم شاهد یک داستان ماجرایی و معمایی هستیم که به خوبی بخش های مختلف آن به یکدیگر مرتبط شده و داستان کلی گیرایی زیادی دارد. شخصیت اصلی این بازی Pamela Cavendish نام دارد که یک انسان شناس معروف است. Pamela وقتی کودک بود بهترین دوستش که Hans نام داشت توسط یک موجود ماورائی ربوده شد. او که این صحنه را با چشمان خودش دید هرچه سعی کرد دیگران را از این اتفاق هولناک باخبر کند کسی به او اهمیت نداد.

تنها کسی که حرف او را قبول داشت خواهر Hans یعنی Agatha بود. حالا سال های سال از آن اتفاق می گذرد و Pamela حالا به یک زن جا افتاده و مستقل تبدیل شده است اما هنوز خاطره تلخ کودکی از ذهن او پاک نشده است.

روزی Agatha با Pamela تماس گرفته و به او می گوید که Hans از روش های عجیبی مثل احضار ارواح در حال ایجاد یک راه ارتباطی است. به همین خاطر Pamela خیلی سریع به شهر محل زندگی کودکی اش یعنی Mittenwald می رود تا این ماجرا را پیگیری کرده و این پرونده که سال ها باز بوده است را ببنند. اما به محض ورود به این شهر، او متوجه علائم خاصی می شود. علائمی که دلایل علمی ندارند و شبیه به خیالات و توهم هستند.

دانلود بازی افسانه های ناتمام 4 اندروید همراه دیتا + تریلر

تصاویر

 

دانلود بازی افسانه های ناتمام 4 اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی افسانه های ناتمام 4 اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی افسانه های ناتمام 4 اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی افسانه های ناتمام 4 اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی افسانه های ناتمام 4 اندروید همراه دیتا + تریلر

 

تریلر

 

برخی از ویژگی ها

طراحی های دستی با گرافیک بسیار عالی

داستان بسیار جذاب و هیجان انگیز

ژانر ماجراجویانه با المان های جنایی و معمایی

ایفای نقش به عنوان شخصیت Pamela Cavendish برای حل کردن پرونده ربوده شدن دوست قدیمی اش

سفر به شهر کوچک و اسرارآمیز Mittenwald

طراحی بیش از 30 لوکیشن مختلف در طول بازی

تلاش برای کشف معمای سایه ای در آینه

وجود 23 نوع پازل و معما در طول بازی

گیم پلی سبک Hidden Objects به همراه مینی گیم های مختلف

شخصیت پردازی های جالب و متعدد

صداگذاری های واقع گرایانه و موسیقی های متن تأثیرگذار

بهینه سازی شده برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی

نسخه Full بدون محدودیت و قابل اجرا به صورت آفلاین

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.