دانلود بازی سیاهچال بان اندروید + تریلر

Download Dungeon Boss v0.5.13419 + Mod – دانلود بازی سیاهچال بان اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود

Dungeon Boss

Dungeon Boss – سیاهچال بان یک بازی سرگرم کننده  و زیبا در سبک نقش آفرینی از استودیو Boss Fight Entertainment‏ برای دستگاه های اندروید است. و به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و به درخواست کاربران مثل همیشه جدیدترین نسخه آن در سایت ما منتشر شده است.

در Dungeon Boss شما باید یک سیاهچال بسازید و با تربیت نیرو های قدرتمند از آن محافظت کنید. نباید این نکته مهم را فراموش کنید که بهترین دفاع حمله است. پس برای دفاع از سیاهچال و قلمرو خود باید به دشمنان حمله کرده و به آن ها رو دست بزنید. البته زمانی که حمله می کنید. باید حواستان به اردوگاهتان باشد تا دشمنان دیگر شما را غافلگیر نکنند.

Dungeon Boss نسبت به حجم کمی که دارد. در زمینه گرافیک نسبتا خوب کار کرده و شاهد گرافیک سه بعدی در بازی هستیم. شخصیت ها و فهرمان های بازی حالتی مکعبی دارند و همین یک نو آوری محسوب می شود.

البته شاید به مذاق بعضی از بازیبازان خوش نیاید. دیگر حسن بازی این است که راهنمای کامل برای بازیکنان تازه وارد دارد تا بدانند که قرار است چه کاری انجام دهند تا سردرگم نشوند. در بازی شما می توانید تجربه های خود را با دیگر بازیکنان در سرتاسر جهان به اشتراک بگذارید یا از تجربیات آن ها استفاده کنید.

آن ها را برای ارتقا سطح خودتان و پیشرفت در بازی به کار بگیرید.

دانلود بازی سیاهچال بان اندروید + تریلر

تصاویر

دانلود بازی سیاهچال بان اندروید + تریلر  دانلود بازی سیاهچال بان اندروید + تریلر دانلود بازی سیاهچال بان اندروید + تریلر دانلود بازی سیاهچال بان اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.