دانلود بازی مسابقات دریفت اندروید همراه دیتا

Download Drift Max Pro – Car Drifting Game v2.2.72 + Mod – دانلود بازی مسابقات دریفت اندروید همراه دیتا
نسخه معمولی + نسخه مود + نسخه دیتا کامل

Drift Max Pro – Car Drifting Game

Drift Max Pro – Car Drifting Game بازی جدید، سرگرم کننده و هیجان انگیز در سبک بازیهای ماشین سواری و دریفت از استودیوی بازیسازی Tiramisu برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده است .

در بازی Drift Max Pro – Car Drifting Game طیف گسترده ای از ماشین های رویایی در اختیار شما قرار داده میشود تا با سوار شدن بر ان ها جاده ها را خط خطی کنید و با کشیدن دریفت رد تایر بر جای بگذارید! امکان سفارشی سازی ماشین ها با انواع برچسب ها، استیکرها، رینگ ها و رنگ های زیبا، بالا و پایین کردن ارتفاع و … وجود دارد.

تا با کمک این تغییرات بتوانید ماشین رویایی تان را بسازید و پس از ان وارد دنیایی مهیج برای دریفت زدن شوید. انواع حالت های مختلف در بازی Drift Max Pro – Car Drifting Game به شما امکان سرگرم شدن را می دهند، یکی از ان ها را انتخاب کنید و وارد دنیای بزرگ بازی شوید.

حالا می توانید از میان گزینه های مختلف زاویه دوربین یکی را انتخاب کرده و پس از ان با گاز دادن و دستی کشیدن و فرمان دادن دریفت بکشید و به جمع اوری امتیاز بپردازید! اگر از علاقه مندان به بازیهای ماشین سواری و کشیدن دریفت هستید، این بازی را امتحان کنید و بگویید ارزش گرفتن چه امتیازی را دارد

دانلود بازی مسابقات دریفت اندروید همراه دیتا

تصاویر

دانلود بازی مسابقات دریفت اندروید همراه دیتا دانلود بازی مسابقات دریفت اندروید همراه دیتا  دانلود بازی مسابقات دریفت اندروید همراه دیتا

دانلود بازی مسابقات دریفت اندروید همراه دیتا

 

لینک دانلود

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.