دانلود بازی “شهر اژدها” برای اندروید + تریلر

Download Dragon City v9.8.3 – دانلود بازی “شهر اژدها” برای اندروید + تریلر
یک بازی منتخب و برگزیده در گوگل پلی + تریلر

Dragon City

Dragon City – شهر اژدها نام یک بازی بسیار جالب، محبوب و پرمخاطب از استودیوی مطرح Social Point اسپانیایی است که بعد از ساخت و انتشار موفقیت آمیز به سرعت مورد توجه میلیون ها بازیکن از سراسر دنیا قرار گرفت. حالا این استودیو با ساخت و ارائه یک بازی مهیج و پرطرفدار دیگر به نام Dragon City به یکی از قدرتمندترین توسعه دهندگان بازی های این سبک تبدیل شده است.

در بازی شهر اژدها همانطور که از نامش پیداست، شما باید یک شهر انحصاری بسازید و آن را در ابعاد گوناگون مدیریت کنید. از جایی که این شهرها برای اژدهایان هستند، ساکنین آن ها نیز اژدها می باشند. از این لحاظ این بازی به نوعی یک نسخه تکامل یافته از Dragon Land می باشد و ویژگی های زیادی از این دو بازی مشابه هستند.

در بازی شهر اژدها شما می توانید شهر خود را با پیدا کردن و پرورش دادن انواع و اقسام اژدهایان توسعه بخشید. به ادعای سازنده، در این بازی بیشتر از 1000 نوع اژدهای متنوع وجود دارند. این رقم بسیار خیره کننده است و هنوز کسی نتوانسته ثابت کند که آیا واقعاً می توان این تعداد اژدها را در این بازی به دست آورد یا خیر.

برای به دست آوردن آن ها باید مأموریت های بازی را انجام داده و اژدهای مورد نظر خود را که از طریق کارت ها قابل خریداری و آنلاک کردن هستند به لیست خود اضافه کنید. سازنده بازی می گوید هر هفته یک گونه جدید از این اژدهایان معرفی و در ایونت های هفتگی معرفی می شوند. این حجم از متغیر بودن و بروز بودن یک بازی بسیار قابل تحسین است.

دانلود بازی “شهر اژدها” برای اندروید + تریلر

تصاویر

دانلود بازی “شهر اژدها” برای اندروید + تریلر دانلود بازی “شهر اژدها” برای اندروید + تریلر دانلود بازی “شهر اژدها” برای اندروید + تریلر دانلود بازی “شهر اژدها” برای اندروید + تریلر دانلود بازی “شهر اژدها” برای اندروید + تریلر

 

تغییرات نسخه ی v9.8.3 

* اضافه شدن نیروهای Elemental Forces
* اضافه شدن کالکشن VIP Titan Dragon
* بهبود و گسترش سیستم تولید مواد غذایی
* اضافه شدن کوئست جدید در بخش رنکینگ ها
* اجرای سریع تر بازی در بخش آموزشی و کاهش زمان لودینگ

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.