دانلود بازی ریسینگ آفرود اندروید + تریلر

Download Dirt Trackin 2 v1.0.05 – دانلود بازی ریسینگ آفرود اندروید + تریلر
نسخه کامل و خریداری شده با قیمت 4.19 دلار 

Dirt Trackin 2

Dirt Trackin 2 – اتومبیل رانی آفرود یک بازی زیبا و سرگرم کننده در سبک بازی های ماشین سواری (ریسینگ) از استودیو بازیسازی Bennett Racing Simulations, LLC برای دستگاه های اندروید است. و به صورت پولی در گوگل پلی عرضه شده و به درخواست کاربران عزیز جدیدترین نسخه آن مثل همیشه به صورت کاملا رایگان در سایت ما منتشر شده است.

در بازی های ریسینگ چه کاری می شود به جز ماشین سواری انجام داد. پس نیازی به توضیح نیست. تنها کاری که شما باید در Dirt Trackin 2 انجام دهید راندن ماشین ها و مسابقه دادن است. البته در فضای آفرود! Dirt Trackin 2 گرافیک متوسطی نسبت به حجمش دارد. البته که قطعا از بازی ای با 123 مگابایت حجم توقع گرافیک بهتری داشتیم.

گرافیک طراحی ماشین ها اصلا خوب نیست اما سازندگان محیط بازی و انیمیشن ها را به خوبی طراحی کرده اند. خوشبختانه می توان گفت که گیم پلی بازی کمی از بد بودن گرافیک آن می کاهد. موسیقی بازی اما زیباست و به هیجان بازی می افزاید. Dirt Trackin 2 تنوع کمی در بخش ماشین هایش دارد و تنها 5 مدل ماشین در ان جای گرفته است.

تمام این ها زمانی مهم می شوند که بفهمیم بازی پولی است تقریبا 4 دلار قیمت دارد. اگر بازی رایگان بود زیاد نمی شد به ان ایراد گرفت و سازندگان بازی را به دلیل برخی مشکلات سرزنش کرد اما یک بازی پولی قطعا باید دارای یک سری ویژگی های خاص باشد تا ان را از بازی های رایگان متمایز کند و گیمر ها را وادار به خرید کند. ویژگی هایی که خیلی کم در Dirt Trackin 2 مشاهده می شود و ما را کمی نا امید می کند.

دانلود بازی ریسینگ آفرود اندروید + تریلر

تصاویر

دانلود بازی ریسینگ آفرود اندروید + تریلر دانلود بازی ریسینگ آفرود اندروید + تریلر دانلود بازی ریسینگ آفرود اندروید + تریلر  دانلود بازی ریسینگ آفرود اندروید + تریلر

دانلود بازی ریسینگ آفرود اندروید + تریلر

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.