دانلود بازی اکشن نجات: هجوم زامبی ها اندروید

Download Dead Spreading:Saving v0.0.58 + Mod – دانلود بازی اکشن نجات: هجوم زامبی ها اندروید

نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) 

Dead Spreading:Saving

Dead Spreading:Saving – هجوم زامبی ها : نجات یک بازی اکشن فوق العاده زیبا و هیجان انگیز از استودیوی بازیسازی Potting Mob مخصوص اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و شما دوستداران بازیهای این سبک رابه وجد بیاوریم.

چند روز قبل بازی Dead Spreading:Idle Game را معرفی کردیم که در نقش شخصیت اصلی بازی بازماندگان را نجات می دادید. آن ها را به گروه خود می آوردید  تا در کنار شما و در برابر زامبی ها مبارزه کنند. طیف گسترده ای از زامبی ها پیش روی شما قرار داشتند.

این شما بودید که جلوی همه ان ها ایستادید و یکی پس از دیگری سرنگون شان کردید! داستان کلی بازی Dead Spreading:Saving نیزاز سری قبل الهام می گیرد، ویروس Biohazard در حال پخش است و همه انسان ها را به زامبی تبدیل می کند. شما باید تا دیر نشده هم خودتان را نجات دهید.

هم دوستان تان را. با نصب Dead Spreading:Saving  برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان قادرید یک بازی اکشن جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا در سبک کارتونی، زاویه دید بالا به پایین، گیم پلی هیجان انگیز و تم زامبی را تجربه کنید.

سربازان و نیروهای قدرتمند را یکی پس از دیگری باز کنید و آن ها را به صورت دسته دسته به مکان های مختلف شهر بفرستید تا با از بین بردن زامبی ها امنیت را به شهر برگردانند. اگر از علاقه مندان به بازیهای اکشن با گیم پلی خاص اید بدون شک این بازی نظرتان را جلب میکند.

دانلود بازی اکشن نجات: هجوم زامبی ها اندروید

تصاویر

دانلود بازی اکشن نجات: هجوم زامبی ها اندروید دانلود بازی اکشن نجات: هجوم زامبی ها اندروید دانلود بازی اکشن نجات: هجوم زامبی ها اندروید دانلود بازی اکشن نجات: هجوم زامبی ها اندروید دانلود بازی اکشن نجات: هجوم زامبی ها اندروید

 

تریلر

 

لینک دانلود

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.