دانلود بازی بهشت مردگان اندروید + تریلر

Download Dead Paradise The Road Warrior v1.6.2 + Mod – دانلود بازی بهشت مردگان اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود (خرید رایگان) 

 

Dead Paradise: The Road Warrior

Dead Paradise: The Road Warrior – بهشت مردگان : جنگجوی جاده بازی اکشن محبوب و سرگرم کننده از SMOKOKO GAMES برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و جدیدترین آپدیت اش به همراه مود برای دانلود عرضه گردیده. با نصب Dead Paradise: The Road Warrior برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان می توانید یک بازی مسابقه ای اکشن جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا که شباهت زیادی هم به فیلم مد مکس دارد را تجربه کنید. آمریکا در دوران آخرالزمانی، دنیایی خطرناک که در آن گروه های متخاصم با یکدیگر برای بقا مبارزه می کنند.

آن هم از روی ماشین یا وسایل نقلیه عجیب و غریب شان. در چنین دنیایی نباید به هیچ کس رحم کنید و هر آنچه که سر راه خود می بینید را نابود کنید. تا آخرین گلوله یا راکت خود را مصرف کنید. اگر این کار را نکنید بعدا حتما پشیمان خواهید شد. قرار است در دنیایی خاص به مسابقه با دشمنان بپردازید. انواع و اقسام سلاح ها از تیربار گرفته تا نارنجک انداز را روی ماشین تان نصب کنید و به جنگ دیگر گروه هایی که در پهنه صحراها پرسه می زنند بروید. مراقب باشید روی مین ها نروید و حواستان به تیربارهای ثابتی که روی زمین کار گذاشته شده اند هم باشد.

مهارت های خود را در رانندگی نشان دهید، اعضای خانواده تان را نجات دهید و کنترل تمام گروه ها را در دست بگیرید. امکان ارتقای ماشین ها نیز برای شما فراهم گردیده است، با کسب امتیاز قدرت و سرعت اش را افزایش دهید تا با سرعت بیشتری بتوانید ان ها را شکست دهید.

دانلود بازی بهشت مردگان اندروید + تریلر

تصاویر

دانلود بازی بهشت مردگان اندروید + تریلر دانلود بازی بهشت مردگان اندروید + تریلر دانلود بازی بهشت مردگان اندروید + تریلر دانلود بازی بهشت مردگان اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.